UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Plenery Film Spring Open - stacjonarne warsztaty AV

klaps
:clapper: Plenery to FESTIWAL TWORZENIA FILMÓW! Sercem Plenerów – praktycznych edukacyjnych warsztatów audiowizualnych odbywających się w Krakowie, są grupy twórcze, w których pracuje się nad konkretnymi zagadnieniami – od scenariusza po efekty wizualne. Każdy z uczestników może zapisać się do wybranej grupy dedykowanej i realizować swój film lub projekt AV, a ponadto uczestniczyć w wykładach, warsztatach sprzętowych, projekcjach filmów.
Rejestracja na warsztaty filmowe będzie otwarta w czerwcu. Koszt opłaty rejestracyjnej uprawniającej do wzięcia udziału w całym programie dziesięciodniowych warsztatów to 400 zł–> Więcej informacji w INFOPACK’u
 

💻 Edukacja audiowizualna Film Spring Open to jednak nie tylko Plenery. Dajemy Wam także możliwość rozwijania projektów pod okiem ekspertów przez cały rok podczas Kursów filmowych online oraz indywidualnych Indywidualnych konsultacji.

rejestracja

Rejestracja

otwarta

miejsce

Miejsce

Kraków

termin

Termin

15-24.10.2024

oko

Laboratorium

audiowizualnej

przyszłości​

Plakat 18 edycja Plenery Film Spring Open 2023 Jacek Nagłowski

Grupy dedykowane

Warsztaty

Dla kogo?

Plenery Film Spring Open to dziesięciodniowe, praktyczne, edukacyjne warsztaty filmowe oparte o nowe technologie i narzędzia, które odbywają się w Krakowie.

To tygiel innowacji AV dla młodych filmowców i twórców audiowizualnych, studentów, ale także dla tych, którzy chcą się dokształcać i doskonalić swoje umiejętności, rozwijać i realizować studyjne projekty w dowolnie wybranych grupach warsztatowych dotyczących wszystkich gałęzi sztuki audiowizualnej, a także tego, co dzieje się na styku sztuki i świata nauki.

To miejsce spotkań twórców, artystów, profesjonalnych filmowców, studentów i pasjonatów, którzy w rodzinnej, twórczej atmosferze rozwijają swoje umiejętności artystyczne i techniczne, wymieniają się wiedzą, uczą się nowych technologii, czerpią z wiedzy mistrzów, a także mają możliwość rozwijania i realizowania swoich studyjnych projektów na udostępnionym przez naszych Partnerów technologicznych (60 firm i korporacji) najlepszym sprzęcie audiowizualnym dostępnym na światowym rynku.

Film z tłumaczeniem migowym

Program Plenerów opiera się o nowoczesne podejście do produkcji filmowej i nowych mediów i skierowany jest na przyszłość rynku audiowizualnego.

Co roku uczestnicy biorą udział w:

-pracach grup dedykowanych, w których rozwijają swoje studyjne projekty audiowizualne przy wsparciu merytorycznym opiekunów grup.
-wykładach wybitnych artystów, twórców, techników, specjalistów,
-warsztatach sprzętowych,
– projekcjach filmów,
– spotkaniach z twórcami.

W Plenerach udział biorą: reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, aktorzy, montażyści, dźwiękowcy, kompozytorzy, specjaliści VFX, twórcy animacji, programiści, specjaliści VR i AR, Youtuberzy, producenci, kostiumografowie, charakteryzatorzy, malarze, technicy, którzy chcą pracować na planach filmowych, filmoznawcy, programiści, graficy komputerowi, game developerzy, videoblogerzy, stereografowie, specjaliści sztucznej inteligencji (AI).

Film Spring Cafe

Spotkaj się z innymi w kawiarni i dyskutuj o filmie całą noc!

No.7

No.8

No.9

No.10

No.11

No.12

Plenery Film Spring Open 2023

PLENERY FILM SPRING OPEN DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

Plenery Film Spring Open dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Projekt „Plenery Film Spring Open” - w ramach Programu Edukacja Artystyczna wydarzenie dofinansowano kwotą 110 000 zł.

Współfinansowanie:

LogoMKiDN

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Współorganizatorzy:

Partnerzy:

Partnerzy technologiczni:

Partnerzy organizacyjni:

Patroni redakcyjni:

Patroni medialni:

Film Spring Open Hackathon dla Wawelu

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Partner

Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online