UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Reżyser Agnieszka Smoczyńska zapowiada kurs online dla reżyserów “Jak budować narracje w filmie poprzez inscenizacje”

Zapraszamy na kurs online pt.: “Jak budować narracje w filmie poprzez inscenizacje”,  który poprowadzi reż. Agnieszka Smoczyńska.

Zapraszamy na kurs online pt.: “Jak budować narracje w filmie poprzez inscenizacje”,  który poprowadzi reż. Agnieszka Smoczyńska.

W serii 4 spotkań będziemy z reżyserką analizować rodzaje inscenizacji, a następnie Uczestnicy będą mieli za zadanie zrealizować trzy rodzaje wybranej przez siebie inscenizacji.

Wszystkie zainteresowane udziałem w kursie osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z CV, list motywacyjny i pomysł na scenę w jednym ujęciu na adres: biuro@filmspringopen.eu .

Czas nadsyłania zgłoszeń do 25 stycznia 2024r. Kurs rozpocznie się w lutym.

Na zakończenie Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu.

Czytaj więcej

 

reż. Agnieszka Smoczyńska, fot. Marian Folga podczas warsztatów dla filmowców Plenerów Film Spring Open w Krakowie

reż. Agnieszka Smoczyńska – skończyła kulturoznawstwo i reżyserię na WRiTV UŚ w Katowicach. Wielokrotnie nagradzana za krótkometrażowe filmy fabularne. W 2015 roku zadebiutowała “Córkami Dancingu”, które przyniosły jej nagrodę za najlepszy debiut na FPFF w Gdyni oraz Orła w kategorii odkrycie roku, a także kilkadziesiąt nagród na świecie, m.in. w Porto, Sofii, Montrealu, Wilnie i na Festiwalu Filmowym w Sundance, gdzie film otrzymał Nagrodę Specjalną za „unikalną wizję i design”. Wzięła udział w programie European Cinema: Ten Women Filmmakers to Watch. Laureatka Global Filmmaking Award ufundowanej przez Sundance Institute. Jej drugi film fabularny “Fuga” miał premierę w Cannes w ramach prestiżowej sekcji Critics’ Week. W teatrze zadebiutowała holy-hop-dog musicalem Święta Kluska.

Anglojęzyczny film pt.: “Silent Twins” w reż. Agnieszki Smoczyńskiej w 2022 zdobył podwójne Złote Lwy na Festiwalu w Gdyni

 

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online