UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Warsztaty online dla reżyserów “Jak budować narracje w filmie poprzez inscenizacje” – reż. Agnieszka Smoczyńska (kurs trwa)

Prowadzący kurs: Agnieszka Smoczyńska

Poziom: średnio-zaawansowany

Język kursu: polski

Ile trwa kurs: 4 spotkania po 3h

Dni robocze/weekend: w weekendy, w dni robocze

Ilość osób wymaganych do rozpoczęcia kursu: 8

Cena kursu: 1692 zł za osobę

Wszystkie zainteresowane udziałem w kursie osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z CV, list motywacyjny i pomysł na scenę w jednym ujęciu na adres: biuro@filmspringopen.eu

“Jak budować narracje w filmie poprzez inscenizacje” – to nowa propozycja kursu online, który poprowadzi Agnieszka Smoczyńska.

W serii 4 spotkań będziemy z reżyserką analizować rodzaje inscenizacji, a następnie każda Uczestniczka i każdy Uczestnik będą mieli za zadanie zrealizować trzy rodzaje wybranej przez siebie inscenizacji.

Wszystkie zainteresowane udziałem w kursie osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z CV, list motywacyjny i pomysł na scenę w jednym ujęciu na adres: biuro@filmspringopen.eu.

Kurs rozpocznie się 5 maja 2024r.

Na zakończenie Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu.

 

 

Prowadzący kurs

reż. Agnieszka Smoczyńska – skończyła kulturoznawstwo i reżyserię na WRiTV UŚ w Katowicach. Wielokrotnie nagradzana za krótkometrażowe filmy fabularne. W 2015 roku zadebiutowała “Córkami Dancingu”, które przyniosły jej nagrodę za najlepszy debiut na FPFF w Gdyni oraz Orła w kategorii odkrycie roku, a także kilkadziesiąt nagród na świecie, m.in. w Porto, Sofii, Montrealu, Wilnie i na Festiwalu Filmowym w Sundance, gdzie film otrzymał Nagrodę Specjalną za „unikalną wizję i design”. Wzięła udział w programie European Cinema: Ten Women Filmmakers to Watch. Laureatka Global Filmmaking Award ufundowanej przez Sundance Institute. Jej drugi film fabularny “Fuga” miał premierę w Cannes w ramach prestiżowej sekcji Critics’ Week. W teatrze zadebiutowała holy-hop-dog musicalem Święta Kluska.

Anglojęzyczny film pt.: “Silent Twins” w reż. Agnieszki Smoczyńskiej w 2022 zdobył podwójne Złote Lwy na Festiwalu w Gdyni.

Partnerzy medialni
Logo firmy Crew United, czarno-biały rysunek, czarny napis na białym tle
filmpro
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online