Kurs “Zacznij zarabiać na stock’ach internetowych” (kurs trwa)

Prowadzący kurs: Adam Strzelecki

Poziom: podstawowy

Język kursu: polski

Ile trwa kurs: 8 spotkań (4 miesięcznie) w ciągu 2 miesięcy

Dni robocze/weekend: w weekendy, w dni robocze

Ilość osób wymaganych do rozpoczęcia kursu: 10 osób

Cena kursu: 495 zł za osobę

0%

Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, którzy nie mieli styczności z rynkiem filmowych stock’ów internetowych lub są na początku swojej drogi. Kurs będzie miał wymiar praktyczny: od stworzenia konta na wybranym stock’u, przebrnięcie procesu rekrutacji, znalezienia tematów do filmowania, praca z aktorami/statystami (wypełnianie zgód modela), odpowiednia kolorkorekcja oraz wybór odpowiedniego momentu w klipie i wiele innych praktycznych wskazówek.

Ważną częścią kursu będzie również zagadnienie motywacji, która w tej branży moim zdaniem jest decydująca. Postaram się zmotywować każdego uczestnika kursu do działania między innymi po przez pokazanie niewątpliwych korzyści, niezależności finansowej oraz dobrej zabawy jakie daje działanie na stocka’ch – mówi Adam Strzelecki.

Planowany termin rozpoczęcia kursu – kwiecień 2022.

Zainteresowanych prosimy o przysłanie zgłoszenia na adres: biuro@filmspringopen.eu

Szczegóły dostępu

  1. Wstęp tylko dla osób, które zakupiły dostęp do kursu. Jeżeli chcesz uczestniczyć zapisz się na kurs.
  2. Jesteś uczestnikiem kursu?


Prowadzący kurs

Adam Strzelecki – specjalista od filmów stock’owych. Założyciel studia filmowo-reklamowego AZARRO, od ponad 15 lat współpracującego z wiodącą światową agencją banku ujęć filmowych, fotografii i muzyki – Getty Images, Inc. z siedzibą w Seattle. W 1998r. zdobył dyplom na Wydziale Artystycznym UWM w Olsztynie, Kierunek Malarstwo w pracowni prof. Janusza Kaczmarskiego. Od 2017 r. związany z Fundacją Film Spring Open, a od 2018 r. związany również z artystyczną grupą Czarny Karzeł. Zajmuje się filmowaniem i montażem treści reklamowych i filmowych.

Remember Me

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Film Spring Open. Rysunki - prof. Maja Wolna