UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Grupa Wizualnych Efektów w Programie NUKE z Agatą Nawrocką!

Ogłaszamy nabór do Grupy Wizualnych Efektów w Programie NUKE. Przez meandry VFX uczestników po raz kolejny prowadzić będzie Agata Nawrocka. Efekt „wow” gwarantowany!

W ramach Grupy będzie można wysłuchać wykładu Agaty i wziąć udział w warsztatach praktycznych.

Photo: Filip Błażejowski

Compo czary-mary i niewidzialne VFX-y, czyli efekty wizualne w KAŻDYM Twoim Filmie

„Czy zastanawialiście się jak mógłby wyglądać każdy Wasz film, gdyby został poddany czarom compositingu? Co moglibyście zaoszczędzić, a co wizualnie zyskać, gdyby został otoczony pracą specjalistów VFX już na etapie preprodukcji i na planie zdjęciowym?

Jako twórcy VFX mamy realny wkład w odczuwanie filmu przez widza. Nasza praca wpływa na emocje i odbiór obrazu, często bywa niewidoczna. Codzienność to rzemieślnicze oscylowanie między ile czasu ci to zajmie a mamy na to akcept” – pisze o wykładzie Agata.

„Jednak nigdy nie zapominamy, dlaczego tak kochamy czarować obraz. I o tej magii, która powoduje, że rzeczy znikają, transformują się, wzmacniają lub tworzą efekt wow opowie nawROCKa” – dodaje.

Agata Nawrocka /Fot. Jakub Wittchen

Tytuł grupy: Zrobimy to w poście

Podtytuł grupy: Mamy na to Akcept. VFX-owy sprint do pracy w reklamie

„Tutoriale z Afterki oglądasz częściej niż Netflix, a w tv znacznie bardziej interesują Cię reklamy? W wolnej chwili uwielbiasz oglądać VFX Breakdown, a stojąc w korku marzysz o podniesieniu swoich skillsów i wejściu w pro świat nodów Nuke’a?

Jeżeli tak, to ta grupa jest totalnie dla Ciebie! nawROCKa przygotuje Cię do pracy na stanowisku Motion Designer/Compositing Artist na poziom Junior/Middle. Sprzeda patenty na sprawną pracę, gaszenie pożarów i easy ease na graph nodzie. Wiedza, którą pochłoniesz da Ci spokojny, pewny start i wysokie prawdopodobieństwo odczytania maila z tytułem Klient zaakceptował już w pierwszym tygodniu pracy” – obiecuje mentorka.

„To jak? Zmieniamy trajektorię Twojej ścieżki zawodowej? Niechaj roto, tracki, klucze i cleanupy będą z Wami!”

Agata Nawrocka
Agata Nawrocka /Fot. Jakub Wittchen

Agata Nawrocka – związana z branżą reklamową od ponad siedmiu lat. Pracowała przez trzy lata na stanowisku motion designer w jednej z największych agencji reklamowych w Polsce. Obecnie jako freelancer pracuje w przestrzeni reklamy, IT oraz przy krótkich formach fabularnych.

Zakochana w Nuke’u, uskutecznia sprint w pakiecie Adobe oraz w Mocha. Nie zatrzymuje się w rozwoju, a wewnętrznie zwalnia tempo podczas jogi i medytacji.

Partnerem Grupy jest:

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online