UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Produkcja VR i AR do celów marketingowych i szkoleniowych

1. Produkcja i postprodukcja Filmów VR
 
Produkujemy szkoleniowe i marketingowe filmy VR przeznaczone na gogle do wirtualnej rzeczywistości w formatach:
– 360 2D
– 360 3D
– VR180
Realizujemy filmy VR przy pomocy profesjonalnych, dedykowanych kamer. Korzystamy z zaawansowanego, dedykowanego oprogramowania do postprodukcji materiałów VR.
2. Produkcja Aplikacji VR
 
Tworzymy interaktywne aplikacje VR na silniku 3D na wszystkie typy gogli VR zarówno do celów marketingowych jak i szkoleniowych. Digitalizujemy produkty i przestrzenie, tworzymy animacje i pozwalamy użytkownikom wchodzić w interakcje z wirtualnymi obiektami i postaciami.
3. Produkcja Aplikacji AR
 
Tworzymy interaktywne aplikacje AR na platformy Android i iOS, filtry AR i webowe doświadczenia AR. Nasze aplikacje mogą wyświetlać interaktywne, trójwymiarowe treści bezpośrednio na graficznym markerze, np. na obrazie, plakacie, zdjęciu czy etykiecie produktu, lub w dowolnym miejscu na wykrytej przez telefon płaskiej powierzchni ziemi, podłogi lub stołu.
4. Produkcja doświadczeń Metaverse-like
Produkujemy trójwymiarowe, interaktywne przestrzenie dostępne z poziomu przeglądarki internetowej zarówno na urządzeniach mobilnych jak i komputerach stacjonarnych. Doświadczenie Metaverse-like może być interaktywną, wirtualną galerią produktów, lub przestrzenią eventową, służącą np. do zaprezentowania najnowszej kolekcji brandu modowego.
5. Interaktywny System Szkoleniowy VR
 
Opracowaliśmy autorski system szkoleniowy wykorzystujący technologię VR i interaktywne filmy VR. System składa się z modułu CMS dostępnego z poziomu przeglądarki i aplikacji VR. CMS służy do zarządzania procesem szkolenia. Umożliwia dodawanie i zarządzanie użytkownikami, tworzenie i edycję interaktywnych szkoleń VR opartych na filmach, bez potrzeby angażowania programistów, oraz do monitorowania postępów. Aplikacja VR wyświetla przydzielone użytkownikowi szkolenia i wysyła informację o postępach szkolenia do back-endu.

Dane kontaktowe:

Rzeszów, Poland, ul. Hoffmanowej 19

Wsparcie realizacji kluczowej strategii rozwoju i działalności misyjnej Fundacji Film Spring Open
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online