UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Transmisje na żywo z wykładów na Plenerach!

Wykłady i spotkania ze znanymi filmowcami, odbywające się w Krakowie w ramach Plenerów Film Spring Open, można teraz oglądać w Internecie w transmisjach na żywo! Zainteresowane osoby będą miały możliwość wysłuchania wystąpień gości FSO, wśród których znajdują się między innymi: Allan Starski, Jacek Santorski, Krzysztof Ptak, Maciej Pieprzyca, Dorota Kędzierzawska, Bodo Kox, Ewa Ewart i Szymon Majewski.

1 października, odbyła się pierwsza bezpośrednia transmisja z Plenerów. Internauci w tym samym czasie, co akredytowani uczestnicy Film Spring Open, wzięli udział w wykładzie inauguracyjnym Sławomira Idziaka, pomysłodawcy i dyrektora artystycznego FSO. Transmitowane były także wystąpienia między innymi Allana Starskiego i Jacka Santorskiego.
Transmisje, które umożliwiła firma Sony Europe, odbywają się za pośrednictwem kanału Film Spring Open na You Tube: https://www.youtube.com/user/filmspringopen/videos?flow=grid&view=2

Szczegółowy program wykładów i spotkań w ramach tegorocznych Plenerów dostępny jest tutaj https://filmspringopen.eu/?page_id=1081.

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online