UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Camera - Photo Marian Folga

Sprzęt na FSO – informacje z działu technicznego

Drodzy Filmspringersi,

Przyjęliśmy wiele zgłoszeń grup dedykowanych jak również uczestników, którzy będą realizować projekty indywidualne. Wiemy, że chcielibyście już teraz wszystko wiedzieć, a w szczególności jaki sprzęt konkretnie będzie dostępy na FSO.

Na tą chwilę możemy Was poinformować, że zapewnimy sprzęt zdjęciowy, oświetleniowy i post-produkcyjny od następujących partnerów technologicznych: Arri, Angenieux, Barco, Blackmagic Design, Canon, HP, JBD, Luks Film, Panasonic, SAD (Apple reseller), Sony, 4 Vision, Zodiak Jerzy Hoffman Film Production, Cinerental, Freeway (dystrybutor GoPro), Qubig A. Waluk, VR Games (dystrybutor Oculus Rift).

Zgodnie z ustaleniami jakie nas obowiązują, nie możemy podejmować zobowiązań dot. sprzętu ani terminów wypożyczenia dla poszczególnych grup zdjęciowych. Innymi słowy rezerwacja sprzętu będzie możliwa dopiero na miejscu FSO.

Proponujemy i zachęcamy, aby osoby, które potwierdziły swój udział przesyłajcie na adres: filmspring.crew@gmail.com:

1. Tytuł projektu

2. Planowany termin zdjęć

Pomoże to obsłudze magazynu skoordynować działania poszczególnych grup a tym samym zwiększy szanse na dostępność sprzętu zdjęciowego w danym terminie.

Lista dostępnego sprzętu zostanie udostępniona w dniu 1 października (środa) na rozpoczęciu FSO i będzie na bieżąco aktualizowana. Sprzęt zdjęciowy będzie można rezerwować osobiście w magazynie sprzętu na FSO od 1 do 8 października.

Pamiętaj, że ostatecznym potwierdzeniem przyjazdu jest dokonanie opłaty rejestracyjnej. Przypominamy, że opłata rejestracyjna jest płatna do 17 września 2014. Tylko na tej podstawie otrzymasz prawo m.in. do wypożyczania sprzętu zdjęciowego oraz korzystania z montażowni, etc.

Pozdrawiamy serdecznie!

Zespól Film Spring Open.

Camera - Photo Marian Folga
Photo: Marian Folga
Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online