UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

ARRI Grupa Filmu Kryminalnego podczas Plenerów Film Spring Open 2021

Piszemy scenariusze z pierwszą damą polskich seriali!

Mamy świetną wiadomość, dla wszystkich, którzy marzą o pisaniu dla kina, telewizji i platform streamingowych! Grupę Scenariuszową podczas 18. Plenerów Film Spring Open poprowadzi Ilona Łepkowska, znana scenarzystka, producentka, pisarka i doradczyni scenariuszowa.

„Nie ma niezawodnej recepty na sukces frekwencyjny filmu, ale można nauczyć się, jak napisać scenariusz, by opowiedziana historia i jej bohaterowie mieli szansę trafić do szerokiej publiczności”

– mówi prowadząca.

Photo: Damian Bartoszek

Chętnych do udziału w zajęciach Grupy Scenariuszowej prosimy o przysłanie treatmentów filmów fabularnych (maksymalnie trzy strony) wraz z  kilkuzdaniowym opisem trzech głównych postaci.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 września. O wynikach rekrutacji poinformujemy Was za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

Ślijcie je na adres: biuro@filmspringopen.eu.

Ilona Łepkowska, Grupa scenariuszowa 2023, Plenery Film Spring Open

Ilona Łepkowska: absolwentka Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, scenarzystka, producentka, pisarka i doradczyni scenariuszowa z ogromnym dorobkiem. Ma na swoim koncie scenariusze popularnych polskich seriali i komedii romantycznych takich, jak: “Klan” , “Na dobre i na złe”, “M jak miłość”, “Nigdy w życiu!” Ryszarda Zatorskiego, “Nie kłam, kochanie” (reż. Piotr Wereśniak) czy “Koniec świata, czyli kogel-mogel 4” (reż. Anna Wieczur-Bluszcz).

Zagrała epizodyczne role w filmach “Człowiek z marmuru” Andrzeja Wajdy i “Barwy ochronne” Krzysztofa Zanussiego. Napisała powieść “Idealna rodzina”, na podstawie której Tomasz Konecki nakręcił komedię “Zołza” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.

Nazywana jest “królową polskich seriali”.

Ilona Łepkowska, Grupa scenariuszowa 2023, Plenery Film Spring Open
Photo: Facebook Profile

Zapraszamy!

Więcej informacji TUTAJ.

Plenery Film Spring Open 2023 odbędą się w Krakowie w dniach od 10 do 19 października.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Rekrutacja POD TYM ADRESEM.

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska na planie filmu "Zołza" według scenariusza Ilony Łepkowskiej
Photo: Facebook Profile
Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online