UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Magdalena Kamińska

Film fabularny, dokumentalny, koprodukcje

Magdalena Kamińska - producentka filmowa (Balapolis) Kurs filmowy online dotyczący produkcji filmowej w ramach Film Spring Open Online

Magdalena Kamińska, producentka filmowa, prowadzi firmę Balapolis.

Produkuje filmy fabularne, koprodukcje międzynarodowe, większościowe i mniejszościowe, seriale fabularne. Uczestniczyła w takich warsztatach jak EAVE Producers 2017,  jest finalistką programu Biennale College-Cinema. 2015. Wyróżniona  przez KIPA za odwagę twórczą na festiwalu OFF Camera za film Baby Bump Kuby Czekaja, który otrzymał wyróżnienie Queer Lion Award na MFF w Wenecji. Wyprodukowany przez nią film Wilkołak w reż. Adriana Panka powstał w koprodukcji polsko-niemiecko-holenderskiej.

Nagrodzony za reżyserię i muzykę na FPFF w Gdyni oraz nagrodami jury ekumenicznego i publiczności POFF Black Tallinn FF 2018. Film dokumentalny pt. Syndrom Hamleta w reż. Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego zdobył Grand Prix Semaine de la critique w Locarno. Obecnie pracuje nad kolejnymi filmami fabularnymi  m.in (http://m.in). Biala Odwaga w reż. Marcina Koszałki, filmem pt. Simona Kossak w reż. Adriana Panka oraz koprodukcją miedzynarodową The Hunter’s Son w reż. Ricky Rijneke.

Zakres konsultacji:

Film fabularny, dokumentalny, koprodukcje

Archiwalne wykłady z Plenerów Film Spring Open w Krakowie:

Umów się na konsultację

Wybierz zakres dat konsultacji
Select date range
Partner medialny
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online