Agata Nawrocka

VFX / compositing / motion design (AE, Nuke)

Agata Nawrocka opiekuna grupy warsztatowej VFX podczas Plenerów Film Spring Open

Agata Nawrocka – związana z branżą reklamową od ponad siedmiu lat. Pracowała przez trzy lata na stanowisku motion designer w jednej z największych agencji reklamowych w Polsce.
Obecnie jako freelancer pracuje w przestrzeni reklamy, IT oraz przy krótkich formach fabularnych.
Zakochana w Nuke’u, uskutecznia sprint w pakiecie Adobe oraz w Mocha. Nie zatrzymuje się w rozwoju, wewnętrznie zwalnia tempo podczas jogi i medytacji.

“Zrobimy to w poście”
VFX Supervisor nawROCKa zaprasza na konsultację!
Zanim wypowiecie na planie magiczne “zrobimy to w poście” przygotujcie jak najlepiej Wasz koncept już na etapie preprodukcji. Zaoszczędzicie czas, nerwy i pieniądze :)
nawROCKa poradzi jak podejść do ujęcia, na co zwrócić uwagę, jaki będzie czas trwania realizacji zadania w postprodukcji oraz jak możemy wzmocnić przekaz dla Widza. Każde ujęcie, które trafia w ręce VFX Supervisor różni się od poprzedniego, zawiera inną łamigłówkę, którą trzeba rozwiązać, wybierając najlepsze i szybkie wyjście. Zmienność wyzwań to przywilej tej pracy, ponieważ cały czas następuje rozwój i szybkie łączenie wiedzy nabytej z nową sytuacją w obrazie.
Pamiętajcie, że twórcy VFX mają realny wkład w odczuwanie widza. Ich często niezauważana praca wpływa na emocje i odbiór obrazu.
Programy: AE, Mocha, Nuke

Konsultacje w zakresie: Retusze, podmiany w obrazie, dodawanie obiektów, cleanupy, rotoscoping, tracking, kluczowanie green/bluescreen oraz motion design.

 

Kalendarz konsultacji

Remember Me

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Film Spring Open. Rysunki - prof. Maja Wolna