UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Zdjęcie ilustracyjne dla Grupy Virtual i Augmented Reality działającej podczas Plenerów Film Spring Open, warsztatów filmowych w Krakowie: kobieta w goglach VR, straż pożarna

Interaktywny film, szkolenie lub dokument VR, czyli Plenery z Konradem Ziają

Jako pierwszą z grup dedykowanych, w której będziecie mogli pracować nad swoimi projektami na 18. Plenerach Film Spring Open, przedstawiamy Grupę Virtual i Augmented Reality. Jak co roku poprowadzi ją Konrad Ziaja z CinematicVR.

Celem grupy będzie produkcja interaktywnych filmów VR na bazie pomysłów uczestników. Podczas warsztatów zostaną wykorzystane autorskie narzędzia startupu CinematicVR pozwalające w prosty i intuicyjny sposób produkować interaktywne treści VR bez potrzeby angażowania programistów. Dzięki temu uczestnicy będą mogli w pełni skupić się na kreacji i storytellingu i samodzielnie stworzyć swój interaktywny film.

Photos: Konrad Ziaja

Podczas Plenerów Film Spring Open 2023 nauczycie się:

  • tworzenia interaktywnych scenariuszy;
  • produkcji filmów w technologii VR180;
  • montażu i postprodukcji VR180 z wykorzystaniem podstawowych narzędzi pakietu Adobe;
  • działania autorskiego edytora interaktywnych filmów opracowanego przez CinematicVR.
Zdjęcie ilustracyjne dla Grupy Virtual i Augmented Reality działającej podczas Plenerów Film Spring Open, warsztatów filmowych w Krakowie: Lifechoice VR
Photo: Konrad Ziaja

Ponadto przeanalizujecie zrealizowane przez CinematicVR interaktywne projekty, takie, jak edukacyjny film Lifechoice VR i projekt stworzony przy współpracy ze Stowarzyszeniem Polskich Sędziów Iustitia. Na uczestników czekać będą kamery VR180. Efekty prac grupy będzie można podglądać na goglach VR w trakcie warsztatów, a wybrane projekty zostaną zaprezentowane na dużym ekranie podczas finalnej projekcji.

Zapraszamy do Grupy Virtual i Augmented Reality na Plenerach Film Spring Open 2023!

Zdjęcie ilustracyjne dla Grupy Virtual i Augmented Reality działającej podczas Plenerów Film Spring Open, warsztatów filmowych w Krakowie: mężczyzna w goglach VR
Photo: Konrad Ziaja

Rejestracja: TUTAJ!

Uwaga: w tym roku zapraszamy także do wcześniejszego kontaktu, zgłaszania i konsultowania pomysłów na interaktywne filmy VR przed warsztatami w Krakowie!

Zainteresowanych prosimy o pisanie na adres: biuro@filmspringopen.eu

Konrad Ziaja: producent XR, założyciel i CEO CinematicVR – studia produkującego treści VR i AR dla klientów biznesowych, do celów marketingowych i szkoleniowych. Odpowiedzialny za projekty XR dla takich firm jak  HBO Poland, Amnesty International, McDonald’s, Onet, Mercedes-Benz, Stock, Nespresso i wiele innych. Edukator XR, wykładowca w Film Spring Open. Paleontolog amator, fan wszystkiego co związane z kosmosem i rakietami.

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online