UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Dwie osoby montuja film w montażowni podczas warsztatów audiowizualnych Plenerów Film Spring Open

Graj według swoich reguł. Stwórz własną grę komputerową z nami

Grupa twórcza Plenerów Film Spring Open – Game Jam (Gry komputerowe) zaprasza uczestników do udziału w swoich działaniach.

Jesteś filmowcem zafascynowanym światem gier wideo? Masz swoje pomysły na gry, ale boisz się o nich opowiedzieć? Chciałbyś opowiedzieć oryginalną historię poprzez atrakcyjne, interaktywne medium gier wideo, ale nie wiesz jak to zrobić? Popracujmy nad tym w ramach grupy Game Jam kierowanej przez weterana branży gier wideo Macieja Miąsika.

Warsztaty Film Spring Open. Montażownia wypełniona uczestnikami, fot. Joanna Pieczara
Warsztaty FSO, fot. Joanna Pieczara

Zgłoś się przesyłając krótki pitch (max 3-4 strony) twojego pomysłu na całą grę lub część narracyjną. Przesłane pomysły będą przedmiotem zajęć warsztatowych: analizy, dyskusji, ale przede wszystkim udoskonalenia, w celu przekształcenia ich w pełni dojrzałe koncepty mogące zostać zrealizowane w ramach gwałtownie rozwijającej się branży gier wideo w Polsce.

Zgłoszenia na adres: biuro@filmspringopen.eu

Dwie osoby montuja film w montażowni podczas warsztatów audiowizualnych Plenerów Film Spring Open

Maciej Miąsik

Programista, producent, projektant, inżynier dźwięku i grafik. Bez fałszywej pokory nazywa siebie jednym z ojców założycieli polskiej branży gier komputerowych. Kierował produkcją gier Wiedźmin – największej produkcji w historii polskich gier komputerowych. Obecnie twórca niezależnych gier narracyjnych oraz wykładowca w Warszawskiej Szkole​ Filmowej oraz Polskiej Akademii Technik Komputerowych.

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online