NOUS ENSEIGNONS EN LIGNE ET EN PERSONNE
po polsku polonais in English English en français English auf Deutsch deutsch

Michał Woźniak

Kompozycje i aranżacje

IMG_7866

Michał Woźniak – kompozytor, aranżer, producent muzyczny, realizator dźwięku i multiinstrumentalista. Założyciel i właściciel studia nagrań Brevis Studio.
Kompozytor cenionych i zaskakujących inwencją twórczą ścieżek dźwiękowych do filmów w reżyserii Marcina Krzyształowicza – „Eucalyptus”, „Obława”, „Pani z przedszkola”, za którą otrzymał nominację w kategorii muzyka filmowa w plebiscycie MocArty RMF Classic oraz „Pan T.”. Za muzykę do tego ostatniego filmu zdobył w 2019 roku nominację do nagrody Polska Ścieżka Dźwiękowa Roku na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Autor muzyki do licznych filmów krótkich, dokumentów i spektakli teatralnych.
Współpracował przy produkcji wielu nagrań muzyki filmowej i telewizyjnej, m.in. seriali „Czas honoru”, „Chichot losu”, „Misja: Afganistan”, „Chyłka”, filmu fabularnego „Mistrz” z muzyką Bartosza Chajdeckiego.
Od 2005 do 2020 roku w Grupie RMF, gdzie był m.in. producentem radia RMF Classic. Autor muzyki do piosenek, reklam, jingli, multimediów, dla RMF FM realizator nagrań m.in. Edyty Górniak, Gromee’ego, Urszuli czy Lady Pank.
Altowiolista, muzyk sesyjny i koncertujący, członek grupy “”Galicja””. Absolwent krakowskiej Akademii Muzycznej. Dwukrotny laureat konkursu kompozytorskiego miesięcznika „Estrada i Studio” Stypendysta Jana Kantego Pawluśkiewicza i Akademii Bachowskiej w Stuttgarcie.

Scope of consultation:
Archive lectures from the Film Spring Open Workshop in Krakow:

Make an appointment

Wybierz zakres dat konsultacji
Select date range
Remember Me

Become an online
lecturer

Suggest a topic
online course