UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Michał Woźniak

Kompozycje i aranżacje

IMG_7866

Michał Woźniak – kompozytor, aranżer, producent muzyczny, realizator dźwięku i multiinstrumentalista. Założyciel i właściciel studia nagrań Brevis Studio.
Kompozytor cenionych i zaskakujących inwencją twórczą ścieżek dźwiękowych do filmów w reżyserii Marcina Krzyształowicza – „Eucalyptus”, „Obława”, „Pani z przedszkola”, za którą otrzymał nominację w kategorii muzyka filmowa w plebiscycie MocArty RMF Classic oraz „Pan T.”. Za muzykę do tego ostatniego filmu zdobył w 2019 roku nominację do nagrody Polska Ścieżka Dźwiękowa Roku na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Autor muzyki do licznych filmów krótkich, dokumentów i spektakli teatralnych.
Współpracował przy produkcji wielu nagrań muzyki filmowej i telewizyjnej, m.in. seriali „Czas honoru”, „Chichot losu”, „Misja: Afganistan”, „Chyłka”, filmu fabularnego „Mistrz” z muzyką Bartosza Chajdeckiego.
Od 2005 do 2020 roku w Grupie RMF, gdzie był m.in. producentem radia RMF Classic. Autor muzyki do piosenek, reklam, jingli, multimediów, dla RMF FM realizator nagrań m.in. Edyty Górniak, Gromee’ego, Urszuli czy Lady Pank.
Altowiolista, muzyk sesyjny i koncertujący, członek grupy “”Galicja””. Absolwent krakowskiej Akademii Muzycznej. Dwukrotny laureat konkursu kompozytorskiego miesięcznika „Estrada i Studio” Stypendysta Jana Kantego Pawluśkiewicza i Akademii Bachowskiej w Stuttgarcie.

Zakres konsultacji:
Archiwalne wykłady z Plenerów Film Spring Open w Krakowie:

Umów się na konsultację

Wybierz zakres dat konsultacji
Select date range
Partner medialny
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online