UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Ekipa Szlachetnej Paczki - zdjęcie grupowe

Zrób spot Szlachetnej Paczki i wygraj!

Z okazji swojego 15-lecia, SZLACHETNA PACZKA objęła patronatem Grupę Filmu Reklamowego Film Spring Open. Wspólnie ogłaszamy konkurs pod hasłem „15 lat SZLACHETNEJ PACZKI” na najlepszy spot reklamowy opowiadający o Paczce. Autorzy wybranych pomysłów, mogą liczyć na bezpłatny udział w Plenerach.

Dziecko wśród paczek z prezentami pakowanych przez Szlachetną Paczkę

Masz okazję współtworzyć nowe spoty SZLACHETNEJ PACZKI pod okiem świetnych profesjonalistów korzystając z najnowocześniejszego sprzętu filmowego. Nakręć spot o Paczce, jakiego nikt jeszcze nie stworzył. To niepowtarzalna szansa, aby przekazem reklamowym zmienić percepcję biedy w Polsce.

Stowarzyszenie Wiosna- organizator akcji Szlachetna Paczka i Film Spring Open zjednoczyły swoje siły, aby połączyć edukację, czynienie dobra i sztukę audiowizualną w jedną, niezwykłą całość.

Wynik tego spotkania jest łatwy do przewidzenia – mówi Sławek Idziak. Wygrają obydwie drużyny. Dzięki SZLACHETNEJ PACZCE młodzi filmowcy którzy od lat przyjeżdżają na Plenery Film Spring Open, mają szansę w 2015 roku na realizację filmów reklamowych,  które nie tylko bawią, intrygują, ale przede wszystkim służą innym. Mogą swój talent, pomysły, inicjatywę skierować w kierunku tych którzy potrzebują pomocy.

Paczka od lat znana jest z odwagi z kreacjach reklamowych. Teraz szukamy form narracji, które pokażą prawdę o tym, jak pracujemy z biednymi i jak jednoczymy Polaków – mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, założyciel SZLACHETNEJ PACZKI i prezes Stowarzyszenia WIOSNA.

DWIE NAGRODY

SZLACHETNA PACZKA powoła  kapitułę złożoną z ekspertów i ambasadorów. Jako uczestnik będziesz miał okazję przedstawić swoją twórczość najważniejszym osobom w branży.

Spoty najlepiej ocenione przez kapitułę będą promowane na kanałach Stowarzyszenia WIOSNA. Internauci wybiorą laureata Nagrody Publiczności.

Zwycięzcy otrzymają nagrody podczas Gali SZLACHETNEJ PACZKI w styczniu 2016 roku.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby zgłosić się do Grupy filmu Reklamowego:

1. Załóż swoje konto na portalu Film Spring Open a następnie wypełnij oraz prześlij formularz rejestracyjny na Plenery wybierając w formularzu grupę „Grupa Filmu Reklamowego”.

Formularz rejestracji jest dostępny tutaj: http://www.filmspringopen.eu/festival-login.html?locale=pl

2. Prześlij opis swojego pomysłu na film reklamowy w oparciu o jeden z briefów reklamy Szlachetnej Paczki na adres mailowy: magda@filmspringopen.eu

 Zgłoszenia do 18:00, 21 września 2015 r! 

Liczba miejsc w grupie filmu reklamowego jest ograniczona. Wybór uczestników zostanie przeprowadzony spośród osób, które do 21 września prześlą eksplikację scenariusza reklamy społecznej na podstawie briefów przedstawionych przez naszego Partnera.

Jeśli nie masz własnego pomysłu, a jesteś zainteresowany pracą operatora, dźwiękowca, montażysty, scenografa, kierownika produkcji lub innej specjalizacji branży reklamy filmowej, dołącz do realizowanych w Grupie projektów.

Czekamy na Ciebie!

Prezenty z wizytówką Szlachetnej Paczki

2 BRIEFY REKLAMY SZLACHETNEJ PACZKI

Uczestnicy mają do wyboru dwa briefy, na podstawie których mogą kreować swoje pomysły.

BRIEF 1 WALKA z BIEDĄ

BRIEF 2 JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO

HISTORIE RODZIN I DARCZYŃCÓW

Poznaj przykładowe historie rodzin i darczyńców!

Ekipa Szlachetnej Paczki - zdjęcie grupowe

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online