UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Złap kontakt z wirtualną rzeczywistością w Grupie Canon Virtual i Augmented Reality!

Zapraszamy do zapisu do Grupy Virtual i Augmented Reality, którą poprowadzi jeden z weteranów Plenerów Film Spring Open, Konrad Ziaja.

W tym roku uczestniczy wraz z opiekunem skupią się na tworzeniu interaktywnych filmów w wirtualnej rzeczywistości dających widzowi możliwość ingerencji w fabułę. Uczestnicy w trakcie warsztatów zapoznają się z działaniem autorskiego systemu służącego do tworzenia interaktywnych treści opartych o filmy.

Powstanie interaktywny scenariusz na podstawie którego grupa zarejestruje materiał filmowy w technologii VR180. Zdjęcia zostaną wykonane za pomocą kamer Canon R5 i R5C z obiektywami RF 5.2mm F2.8L Dual Fisheye.

W autorskim edytorze interakcji film zostanie wzbogacony o punkty decyzyjne dzięki którym widz w goglach VR będzie mógł wybrać interesującą go ścieżkę. Grupa korzystać będzie z narzędzi opracowanych przez twórców start-upu CinematicVR w ramach prac nad Interaktywnym Systemem Szkoleniowym VR.

Zdjęcia: Marian Folga i Konrad Ziaja

Konrad Ziaja: absolwent realizacji telewizyjnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Założyciel i CEO start-upu CinematicVR. Producent VR odpowiedzialny za ponad 60 realizacji filmowych VR, w tym filmów 360 dla Amnesty International, HBO Polska, T-Mobile i Coca Cola. Od wielu lat związany z Plenerami Film Spring Open, w ramach których prowadzi warsztaty produkcji i postprodukcji treści VR. Prywatnie fan nowych technologii, gier komputerowych i samochodów elektrycznych.

Partnerzy:

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online