UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Zapraszamy na warsztaty z korekcji kolorów z Konradem Zięciną!

W tym roku w ramach Plenerów Film Spring Open odbędą się warsztaty z kolorkorekcji z wielokrotnie nagradzanym krakowskim specjalistą, Konradem Zięciną. Uczestnicy dowiedzą się, jak uatrakcyjniać materiały audiowizualne za pomocą cyfrowych filtrów popularnie zwanych LUT-ami.

LUT-y można kochać, LUT-ów można nienawidzić, ale nie można przejść obok nich obojętnie!

– tytułuje swoje zajęcia Konrad Zięcina.

Uczestniczka Plenerów montuje projekt w montazowni

Fot. Wiktoria Wędzicha

Czego się na nich nauczycie?

Opis warsztatów: LUT-y są jednym z najpotężniejszych narzędzi w tworzeniu obrazów, a jednocześnie jednym z najbardziej niezrozumianych i źle używanych. Ten masterclass to kompleksowe i praktyczne warsztaty pokazujące proces tworzenia, testowania i używania LUT-ów w produkcjach filmowych.
Uczestnicy poznają mocne i słabe strony LUT-ów, ich charakterystykę techniczną oraz różne zastosowania w środowiskach produkcyjnych i postprodukcyjnych.

Na spotkaniu zastanowimy się również, dlaczego nie powinniśmy oglądać materiału filmowego w LOG-u a co najważniejsze, nauczymy się tworzyć i dostosowywać LUT-y, które najlepiej posłużą naszym potrzebom twórczym i technicznym

– zapowiada prowadzący.

Konrad Zięcina: kolorysta filmowy stacjonujący w Krakowie, członek Stowarzyszenia Kolorystów Filmowych w Polsce (PSFC) oraz założyciel studia postprodukcji obrazu REJBEL.STUDIO. Trzykrotnie nominowany do nagrody dla najlepszego kolorysty filmowego, czyli Colorist Awards, w kategoriach: film dokumentalny, reklama oraz film krótkometrażowy. Filmy, przy których pracuje, są co roku doceniane na polskich i światowych festiwalach.

Zapraszamy do rejestracji na Plenery i do udziału w warsztatach! Tegoroczna edycja Plenerów Film Spring Open odbędzie się w Krakowie od 11 do 20 października.

Partner warsztatów:

 

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online