UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Wyniki rekrutacji – Filmspringersi 2014

Drodzy Filmspringersi!

W ciągu 9-letniej historii FSO nie przyjęliśmy aż tylu zgłoszeń!! Chcieliśmy Wam bardzo podziękować, że jesteście z nami, na prawdę to nas ogromnie buduje i motywuje do dalszej pracy!

Przesyłamy poniżej wyniki rekrutacji. 

Jeśli otrzymałeś maila wysłanego z systemu zatytułowany „Film Spring Open-Air 2014 – confirmation and payment” wysłane z adresu Film Spring Open mailing@filmspringopen.eu oznacza to, że pomyślne przeszedłeś rekrutację na Plenery Film Spring Open. WAŻNE! Maile przychodzą na adres e-mail będący Twoim loginem użytkownika portalu FSO, jaki podawałeś rejestrując swój profil! 

Pamiętaj, że dla nas organizatorów ostatecznym potwierdzeniem Twojego przyjazdu jest dokonanie opłaty rejestracyjnej. Przypominamy, że opłata rejestracyjna jest płatna do 17 września 2014.
 Nie przyznajemy zwrotów za poniesioną opłatę w przypadku rezygnacji uczestnika po tej dacie. Tylko na tej podstawie umieszczamy nazwisko do akredytacji z prawem min. do rezerwacji noclegu w Przegorzałach, udziału w warsztatach, wykładach, czyli w całym programie FSO, oraz możliwości korzystania z infrastruktury technicznej FSO, między innymi możliwość użyczania sprzętu na FSO do praktycznej realizacji Waszych projektów, korzystania z montażowni do post-produkcji projektów etc.

Dla osób, które aplikowały na stypendia (PSC, KAYAX, LOTTO) prześlemy wyniki do 15 września.

WAŻNE! Dla osób, które zaznaczyły w formularzu zgłoszeniowym grupę filmu reklamowego – jeśli nie przesłały pomysłu na projekt filmu reklamowego zgodnie z zasadami, jakie opisaliśmy tutaj https://filmspringopen.eu/?p=647 lub nie przesłały pomysłu na projekt teledysku zgodnie z zasadami, jakie opisaliśmy tutaj https://filmspringopen.eu/?p=782 uruchomiliśmy dla Was normalną opłatę rejestracyjną na FSO (j.w.) co oznacza, że dajemy Wam oczywiście możliwość udziału w wykładach, jakie będą prowadzić koordynatorzy tych grup, ale bez możliwości otrzymania stypendium (czyli indywidualnie opłacacie opłatę rejestracyjną oraz swój pobyt na FSO, możecie oczywiście w związku z tym korzystać z całego programu FSO).

Dobre informacje dla spóźnialskich, czyli osób które po terminie wypełnią formularz rejestracji online tutaj http://www.filmspringopen.eu/festival-admin-festivalid-1006.html Możecie uczestniczyć w FSO na zasadach “wolny słuchacz – obserwator”, to znaczy brać udział w otwartych warsztatach, wykładach, ćwiczeniach (WAŻNE! bez możliwości użyczania sprzętu na FSO, korzystania z montażowni do post-produkcji projektów etc. Obowiązuje taka sama opłata rejestracyjna, jak wskazaliśmy tutaj https://filmspringopen.eu/?page_id=321).

Sprawdzajcie na bieżąco naszego bloga.

Więcej informacji organizacyjnych i o programie już wkrótce!

Film Spring coraz bliżej!

Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia!

Zespół Film Spring Open

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online