UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Stwórz klip animowany dla Silesa, Zuzy Jabłońskiej albo Laboratorium.

Dzięki naszemu Partnerowi, Universal Music Polska, macie niepowtarzalną możliwość stworzenia klipu dla jednego z artystów przez nich reprezentowanych. Nad filmami możecie pracować zarówno w grupie animacji pod opieką Kamila Polaka jak i w grupie animacji malarskiej Darii Rzepieli i Tomasza Wełny.

Osoby zainteresowane takim wyzwaniem otrzymają link do jednorazowego odsłuchania niepublikowanego utworu wybranego artysty. Więcej informacji uzyskacie w biurze Plenerów.

Siles (’98)

Materiały prasowe Universal Music Polska

Gość z papierami na muzyczną karierę, dosłownie i w przenośni. Ucho do chwytliwych melodii czy umiejętność do mieszania melancholijnych, lirycznych utworów z energetycznymi trapowymi bangerami nasączonymi autotunem to jedno. Drugie to jego muzyczny talent i wykształcenie – szkoła muzyczna w klasie fortepianowej, a następnie studia realizacji dźwięku, przerwane dla skupienia się na karierze.

Utwory Silesa prezentują znaczny przekrój klimatów – z jednej strony stricte newschoolowe, ale też uderza w melancholijny, poetycki nastrój.

Zuza Jabłońska

Zuza Jabłońska
Materiały prasowe Universal Music Polska

Materiały prasowe Universal Music Polska

Na przesłuchaniach w ciemno do The Voice Kids, gdzie Zuza zadebiutowała przed szeroką publicznością telewizyjną, a w studio niemal natychmiast odwróciły się wszystkie fotele. Nastolatka zaśpiewała utwór „7 Years” Lukasa Grahama I tak zaczęła się jej wielka przygoda.

Dzięki „The Voice Kids” mogłam się pokazać, zaprezentować i stworzyła się szansa na współpracę z największą firmą muzyczną w Polsce, Universal Music Polska, która widzi we mnie potencjał artystyczny. To dla mnie bardzo ważne, bo wiem, że swoją przyszłość chcę związać z muzyką – mówi Zuza.

Laboratorium

Materiały prasowe Universal Music Polska

Legenda jazz-rocka, od 45 lat wciąż zachwyca na estradach krajowych i zagranicznych. Już 2 listopada ukaże się ich 10-ta płyta pt. „NOW”. Pierwszy studyjny album „Laborki” po 32 latach, który został nagrany w składzie: Janusz Grzywacz, Marek Stryszowski, Marek Raduli, Krzysztof Ścierański oraz RIP Grzegorz Grzyb.
Na płycie znalazły się utwory ze specjalnym gościnnym udziałem Bernarda Maseli, Jarosława JAROZA Pakuszyńskiego oraz O.S.T.R.’a.
Warto wspomnieć, że fanem zespołu jest m.in. Russell Hobbs – wirtualny perkusista grupy Gorillaz.

Logo Universal

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online