UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Spoty uczestników Film Spring Open 2019 w kampanii PZU

Podczas Film Spring Open 2019 wspólnie z PZU zorganizowaliśmy konkurs na najlepsze pomysły na kampanię promującą bezpieczeństwo na drodze. W trakcie warsztatów zwycięzcy, a także inni uczestnicy, realizowali swoje scenariusze pod okiem prowadzących. Spoty stały się częścią szeroko komunikowanej kampanii internetowej PZU. Autorom gratulujemy, a wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, który organizujemy w tym roku.

Tego lata PZU koncentruje się szczególnie na dotarciu do młodych Polaków. To oni praktycznie nie rozstają się z telefonami, nawet podczas jazdy autem, rowerem czy przechodzeniu przez pasy. Podczas kampanii „Prowadzisz? Odłóż telefon” zostaną wyemitowane w internecie cztery spoty zwracające uwagę na ten powszechny problem. Autorami trzech z nich są młodzi twórcy, którzy zainspirowani jesienną kampanią PZU, zaangażowali się w tegoroczną akcję. Spoty powstały w trakcie plenerów Film Spring Open w październiku 2019 pod okiem najlepszych filmowców w Polsce i za granicą. – jak czytamy w oficjalnym komunikacie PZU.

Natalia Jażdżewska – Grupa Filmu Reklamowego Marcina Ziębińskiego i Kamila Janika

Natalia Jażdżewska - uczestniczka grupy filmu reklamowego podczas Plenerów Film Spring Open

Natalia JażdżewskaAbsolwentka Film & Interactive media w Londynie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Stypendystka Miasta Gdańska, Galerii Mira w Porto i Jönköpings Kommun w Szwecji. Pisze, reżyseruje, zajmuje się dyrekcją artystyczną. CEO Agencji Kreatywnej ULUMIO creatives.

Konrad Kidawa – Grupa Filmu Reklamowego Marcina Ziębińskiego i Kamila Janika

Konrad Kidawa – Otwarty na nowe wyzwanie i wszelkie formy filmowy. Do tej pory zrealizował teledyski, reklamy i krótkometrażowe dokumenty. Uwielbia pracę zespołową i szukanie nowych perspektyw w opowiadaniu historii. Został wyróżniony w konkursie Papaya Young Directors 2018 za reklamę Obcy dla Fundacji Orange.

Edyta Jadowska – Grupa Animacji Kamila Polaka

Edyta Jadowska - uczestniczka grupy filmu animowanego podczas Plenerów Film Spring Open

Edyta Jadowska – Na co dzień zajmuje się grafiką komputerową i motion designem. W tym roku dołączyła do kooperatywy artystycznej Ulumio. Jest laureatką Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja w konkursie na najlepszą prelekcję do filmu i trenerką warsztatów kreatywnych w różnych europejskich organizacjach pozarządowych. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz media i komunikację społeczną na Universidad de La Laguna.

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online