UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Run and Gun z Maciejem Janickim

Zapisz się na konsultacje oraz kurs szybkiego rejestrowania materiału do Macieja Janickiego z Filmowania Kreatywnego, dokumentalistę i twórcę reklam, wieloletniego współpracownika Film Spring Open!

Podstawową zasadą filmowania “run and gun” jest szybkie rejestrowanie materiału na żywo bez dodatkowego sprzętu i dużej ekipy. Może to być relacja z wydarzenia, krótki film dokumentalny, lub spot reklamowy.

Jak poradzić sobie w sytuacji kiedy realizacja wymaga być przygotowanym na wszystko a kiedy wszystko może pójść nie tak? Podczas konsultacji pokażę wam jakiego sprzętu używać, jak przygotować się do zdjęć i jak pracować na planie. Następnie przejdziemy do podstaw postprodukcji oraz montażu materiału

– zapowiada prowadzący.

Szczegóły można znaleźć TUTAJ

Fot. Marian Folga

Maciej Janicki prowadzi również konsultacje na temat nagrywania oraz postprodukcji filmów na stocki video.

Więcej informacji TUTAJ

Zainteresowanych uczestnictwem w kursie prosimy o przysłanie maila na adres biuro@filmspringopen.eu

Fot. Maciej Janicki

Maciej Janicki: absolwent kulturoznawstwa o specjalności filmoznawstwo UJ w Krakowie. Filmowiec, dokumentalista, którego filmy były prezentowane m.in. na festiwalach Euroshorts w Warszawie, Krakowskim Festiwalu Filmowym, Warszawskim Festiwalu Filmowym, OFF CINEMA.

Właściciel firmy Filmowanie Kreatywne zajmującej się działalnością filmowo – reklamową. Od 2014 roku tworzy treści wideo na platformach Stockowych: iStock, Getty Images, Blackbox, Shutterstock, Pond5, AdobeStock, Vimeo Stock.

Obecnie realizuje swój film dokumentalny ze środków Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego.

Film Spring Open Online

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Partner medialny

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online