UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Paweł Dyllus poprowadzi Arri Grupę Filmu Kryminalnego

Operator Paweł Dyllus poprowadzi Arri Grupę Filmu Kryminalnego. Zajęcia i konsultacje odbywać się będą w formie wideokonferencji na platformie Google Meet. Praca praktyczna będzie możliwa dzięki zaprzyjaźnionym rentalom, które na swoich warukach bezpłatnie wypożyczą sprzęt ekipom zaakceptowanym przez Opiekuna grupy. Dziękujemy firmie Arri, która wspiera pracę Grupy.

Nauczony doświadczeniem poprzedniego roku, gdzie po raz pierwszy miałem przyjemność wziąć udział w Film Spring Open, chciałbym, aby każdy z uczestników przyjechał na warsztaty z pomysłem na film. Siadamy przed ekranami, a następnie razem obgadujemy najlepsze pomysły. Wspólnie głosujemy i wybieramy to, co chcielibyśmy zrobić. Będziemy realizować jeden, może dwa projekty. Moją ambicją jest, aby na zakończenie FSO nasze filmy – nawet najkrótsze – były zmontowane, udźwiękowione, pokolorowane i gotowe do pokazania. Przez kilka lat swojej pracy zawodowej dowiedziałem się dużo o sobie i o ludziach wokół mnie. Pod wpływem różnych doświadczeń moje podejście do pracy zmieniało się. Dzisiaj, jeżeli tylko jest to możliwe, staram się w pracy mieć relacje międzyludzkie na pierwszym miejscu. Wierzę, że poznając się nawzajem, wsłuchani w siebie, pozbawieni twórczego strachu, możemy stworzyć coś szczerego i prawdziwego. Na ostatnim Film Spring dużo się od Was nauczyłem i wierzę, że tak też będzie tym razem. Reżyserzy, Operatorzy, Dźwiękowcy, Montażyści, Kierownicy produkcji, Kompozytorzy – PRZYBYWAJCIE. Tworzymy własną historię, kręcimy i pokazujemy.  – mówi Opiekun Grupy, Paweł Dyllus.

Operator Paweł Dyllus

Paweł Dyllus – Urodzony w Katowicach, laureat za Najlepsze Zdjęcia do filmu fabularnego nagrodą Polskiego Stowarzyszenia Autorów Zdjęć PSC 2017 za swoją pracę przy filmie „Jestem mordercą”, w reżyserii Macieja Pieprzycy. Za ten sam obraz Paweł dostał nominację do Orła. Jest autorem zdjęć do filmów fabularnych i dokumentalnych : „Chce się żyć”, „Atlas”, „Emilka płacze”, „Superjednostka”. W 2019 roku Paweł zadebiutował jako reżyser krótkometrażowym filmem „Dziwor”.

Uczestnicy warsztatów audiowizualnych Film Spring Open realizują w plenerze zdjęcia na kamerze Arri
Photo: Filip Błażejowski
Uczestnik warsztatów audiowizualnych kręci na kamerze Arri
Photo: Filip Błażejowski

Partner Grupy:

logo Arri i JBD

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online