UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Partnerzy Technologiczni Film Spring Open 2017

Tegoroczna edycja Plenerów Film Spring Open może poszczycić się największą w historii Plenerów liczbą Partnerów Technologicznych. Od wielu lat wspierają nas najbardziej znaczące marki na rynku producentów oraz wypożyczalni sprzętu dla branży filmowej: Arri, Angenieux, JBD, HP, Canon, Barco, Sony, Panasonic, Luks Film, BEIKS, Eizo, Camsat, Freeway, Qubig, 4Vision, Cinerental, HP Enterprise, MBS, Invent Core, Krakowski Park Technologiczny, Mad Tree Film Service. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym dotychczasowym Partnerom za wparcie i pomoc w realizacji naszych przedsięwzięć.

W tym roku podwoiliśmy liczbę Partnerów Technologicznych. Do grona firm, dzięki którym nasi uczestnicy mogą korzystać z najlepszego sprzętu filmowego, oświetleniowego, dźwiękowego oraz oprogramowania czy systemów VR dołączyły następujące marki:

Akurat Lighting Sp. z o.o. 
http://www.akurat.lighting/

Akurat Lighting produkuje nowoczesne oświetlenie dla branży filmowej i telewizyjnej. Jako jedni z pierwszych na świecie produkowali lampy i oświetlacze LED dla tego segmentu rynku. Doświadczenie, znajomość potrzeb klientów i bardzo korzystny stosunek ceny do jakości sprawiają, że marka Akurat Lighting cieszy się niesłabnącym zaufaniem filmowców z Europy, Ameryki Północnej czy Afryki.

Movie tools.com
https://movie-tools.com/

Movie-Tools.com jest sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych urządzeń oświetleniowych i akcesoriów do pracy w teatrze, realizacjach scenicznych, planach filmowych i telewizyjnych. Dostarczają gamę produktów, które zaspokajają zarówno potrzeby indywidualnych użytkowników, jak i profesjonalnych firm oświetleniowych lub instytucji. Movie-Tools.com zaopatruje rynek europejski w tradycyjne produkty oraz nowinki technologiczne i wiele oryginalnych produktów z całego świata. Na Plenery dostarczyli sprzęt marki GLC.

Samsung
http://www.samsung.com/pl/

Oferta firmy obejmuje sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak telewizory, monitory, lodówki i pralki, a także wiodące produkty z branży telekomunikacyjnej, takie jak smartfony i tablety. Firma Samsung pozostaje również zaufanym dostawcą kluczowych komponentów elektronicznych, takich jak pamięć DRAM i inne półprzewodniki. Priorytetem firmy Samsung jest tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, które poprawiają komfort i ułatwiają życie klientom z całego świata.

Cyfrowa Republika
http://cyfrowarepublika.pl/

Cyfrowa Republika jest autoryzowanym przedstawicielem Blackmagic Design w Polsce. Firma oferuje wysokiej jakości sprzęt dla branży telewizyjnej i filmowej. W ofercie znajdują się min.: profesjonalne kamery, miksery wizyjne, karty do edycji wideo i postprodukcji, konwertery i routery wideo, nowoczesne nagrywarki dyskowe, skanery filmowe, a także oprogramowanie do korekcji kolorów oraz restoracji filmu. Cyfrowa Republika dostarcza nam najnowsze kamery Blackmagic, panele do korekcji koloru DaVinci Resolve oraz mobilne systemy do produkcji na żywo wraz ze specjalistami od ich prezentacji.

Blackmagic
https://www.blackmagicdesign.com/

Blackmagic jest wiodącym na rynku producentem kreatywnych technologii video. Filozofia marki jest prosta i świeża – wspierać rozkwit prawdziwej kreatywności. Mając ogromne doświadczenie w wysokiej klasy telecine, filmie i postprodukcji oraz nieustannie dążąc do perfekcji, Blackmagic wyrusza na misję zmiany przemysłu filmowego raz na zawsze. Skupiając się na jakości i stabilności produktów oraz na prawdziwych potrzebach rynku, Blackmagic stworzyła jedne z najpopularniejszych produktów w świecie filmu. Słynąca ze swoich niezawodnych kodeków marka, postawiła sobie za cel stworzenie wysokiej jakości i jednocześnie przystępnych cenowo stacji roboczych zbudowanych na oprogramowaniu i sprzęcie Blackmagic.

Graficzne.pl
https://www.graficzne.pl/

Sklep z rozwiązaniami graficznymi. Zajmuje się profesjonalnym doradztwem w wyborze i obsłudze produktów marki Adobe (w tym sprzedażą programów z pakietu Adobe Creative Cloud), Corel, tabletów Wacom, monitorów EIZO, NEC oraz color management X-Rite, Pantone i Apple.

Gmotion
https://www.gmotion.pl/

Reprezentanci Gmotion na Plenerach Film Spring Open prowadzili Grupę zajmująca się tworzeniem mastershotów, których realizacja była możliwa dzięki sprzętowi przez nich produkowanemu.

Stabilizatory Gmotion są najwyższej jakości, nie są produkowany na masową skalę, każdy gimbal jest specjalnie indywidualizowany dla potrzeb klienta.

Movie Bird
http://www.moviebird.com/

MovieBird produkuje teleskopowe krany wykorzystywane w filmie i telewizji. Nowoczesne i opatentowane rozwiązania sprawiają, że jest on jednym z wiodących producentów na świecie. Szeroka gama produktów cenionych przez znanych producentów filmowych i operatorów kamer z całego świata, pozwala dostosować je do potrzeb klienta.

Maxon
https://www.maxon.net/en-us/products/cinema-4d/overview/

Producent programowania Cinema 4D. Łatwy do opanowania i bardzo wydajny, Cinema 4D to idealny pakiet dla wszystkich artystów 3D, którzy chcą szybkich i bezproblemowych rezultatów. Zarówno początkujący jak i doświadczeni specjaliści mogą skorzystać z szerokiej gamy narzędzi i funkcji Cinema 4D, aby szybko osiągnąć wspaniałe efekty. Legendarna niezawodność Cinema 4D sprawia również, że jest to idealna aplikacja dla najbardziej wymagających, pracujących w szybkim tempie produkcji 3D.

IT Serwis
https://it-serwis.pl/

Firma IT Serwis powstała 1 sierpnia 1995, ma więc ponad 20 lat doświadczenia w doborze oprogramowania i sprzetu komputerowego dla swoich klientów. IT Serwis jest dystrybutorem firmy Maxon (oprogramowanie Cinema 4D i BodyPaint 3D) oraz wielu producentów oprogramowania (Adobe) i sprzętu komputerowego.

UAV Robotics
https://www.facebook.com/uavrobotics/

Producent innowacyjnej głowicy Elit, która została wykorzystana przy realizacji zdjęć do filmu „Żużel”, o powstaniu którego na Plenerach opowiadali Dorota Kędzierzawska i Artur Reinhart oraz Jakub Jakubczyk z UAV Robotics.

Elit to głowica stabilizująca zbudowana w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu mechaniki, elektroniki i oprogramowania. Maksymalne obciążenie głowicy wynosi 25kg, sama głowica jest bardzo lekka, a jej konstrukcja pozwala uzyskać wyjątkową precyzję i płynność ruchu. Głowica może pracować zarówno na samochodach, quadach czy łodziach, ale także na kranach filmowych czy wózkach kamerowych.

Box Electronics/ Rehard
http://www.box.com.pl/

Box Electronics – producent najwyższej jakości aparatury nagłaśniającej. Od 1983 roku specjalizuje się w wytwarzaniu kompletnych systemów nagłaśniających średniej mocy. Główną ofertę firmy stanowią aktywne i pasywne kolumny głośnikowe, amplimiksery oraz wzmacniacze instrumentalne. Zespół firmy związany jest na co dzień w różny sposób z muzyką, dzięki czemu zna bardzo dobrze potrzeby swoich klientów i potrafi im sprostać. Box Electronics dostarcza na Plenery swoją markę Rehard – systemy nagłaśniające do użytku przy nagłaśnianiu sal konferencyjnych, audiowizualnych i obiektów użyteczności publicznej, jak również do pracy w plenerze.

Neil Corbould Special Effects
http://ncsfx.com/about/

Neil Corbould jest światowym liderem w dziedzinie efektów specjalnych zarówno jako osoba fizyczna, jak i firma z ponad 35-letnim doświadczeniem. Pracuje nad największymi i najbardziej spektakularnymi filmami, które trafiają na ekran. Niesamowity wkład Neila został doceniony przez Amerykańską Akademię Filmową za filmy “Gladiator” i “Gravity” oraz nagrodzony statuetkami BAFTA za “Pojutrze”, “Piąty element”, “Szeregowiec Ryan” i “Gravity”.

Foto -Technika
https://www.foto-technika.pl/

Firma Foto-Technika została założona w 1989 r. jej celem było wprowadzenie na polski rynek sprzętu fotograficznego wysokiej jakości. Wyjście naprzeciw potrzebom klienta przyczyniło się do pozyskania stałej grupy odbiorców, a także stworzenia pozytywnego wizerunku na ogólnopolskim rynku. Foto – Technika jest wyłącznym dystrybutorem na rynku Polskim marki BENRO oraz SAMYANG – producenta obiektywów kinematograficznych XEEN.

Kingston
https://www.kingston.com/pl/company

Firma Kingston jest jednym z największych niezależnych producentów pamięci na świecie. Zatrudnia ponad 3000 osób na całym świecie, a jej siedziba główna znajduje się w Fountain Valley w Kalifornii. Uznana przez magazyn Fortune za jedną z najprzyjaźniejszych dla pracownika firm w Ameryce. Firma Kingston obsługuje międzynarodową sieć dystrybutorów, odsprzedawców, sprzedawców i klientów OEM na sześciu kontynentach.

Technika Filmowa
http://www.technika-filmowa.pl/

Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu sprzętu podkamerowego: krany kamerowe różnej długości, obrotowe głowice kamerowe wraz ze sterownikami oraz samojezdne wózki kamerowe. Wszystkie urządzenia wykonane są w całości w Polsce, co pozytywnie wpływa zarówno na ich jakość, jak i cenę.

Adicam
http://adicam.pl/pl_PL/

Adicam zajmuje się produkcją wózków transportowych, naprawianiem sprzętu video, wysięgników kamerowych, steadicam oraz realizacją zamówień specjalnych na potrzeby branży. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja pozwoliły stworzyć linię produktów, które ułatwiają prace na planach telewizyjnych i filmowych.

Creative Tools
http://www.sklep.creativetools.pl/o-nas

Janusz Rupik PVP sp. z o. o. działająca od 01.06.1998, oferuje obszerną paletę produktów oraz usługi serwisowe w dziedzinie profesjonalnej techniki audiowizualnej. Jest integratorem systemów oraz dystrybutorem rozwiązań hardware’owych oraz software’owych w dziedzinie High-End.

Roland Polska
http://pl.rolandeasteurope.com/

Niezawodna marka i linia produktów zostały rozwinięte dzięki najnowszym technologiom i nieskrępowanym pomysłom. W oparciu o technologie, które rozwinęły się na przestrzeni lat, jako wiodąca marka w sferze elektronicznych instrumentów muzycznych, firma Roland rozszerza swoją biznesową domenę poprzez „wielobranżową strategię”.

Clico
http://www.clico.pl/

Clico oferuje najlepsze w swojej klasie produkty: bezpieczeństwa, sieciowe oraz służące do zarządzania wraz z najwyższej jakości wsparciem handlowym i technicznym. Dostarczają niezbędne i skuteczne narzędzia do ochrony informacji na wielu poziomach, budują wydajne oraz bezpieczne sieci komputerowe, a także narzędzia umożliwiające budowę bezpiecznego dostępu do sieci i wspomagające efektywne zarządzanie nimi.

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom Technologicznym za udaną współpracę przy organizacji Plenerów Film Spring Open 2017.

Loga partnerów technologicznych Plenerów Film Spring Open 2017

 

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online