UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Otwieramy zapisy na kurs online filmu przyrodniczego

Zapraszam na warsztaty online z filmu przyrodniczego, na których każdy z uczestników zrobi swój własny film w oparciu o zadany temat. Wspólnie przejdziemy każdy etap produkcji: od omówienia koncepcji, przez napisanie scenariusza, eksplikacji itd. w fazie przedprodukcyjnej. Następnie w fazie produkcyjnej odbędzie się filmowanie w terenie, które będzie na bieżąco omawiane i konsultowane. W ostatnie fazie post-produkcji przejdziemy przez montaż, udźwiękowienie, muzykę, efekty, itd. kończąc na dystrybucji – mówi Krzysztof Kubik.

Młody lisek leży na trawie
Photo: Krzysztof Kubik

Kurs przeznaczony jest dla osób, które już próbowały swoich sił w tworzeniu filmu dokumentalnego, niekoniecznie związanego z przyrodą lub miały jakąś praktyczną styczność z filmem.

Chętnych prosimy o przysłanie zgłoszenia na adres biuro@filmspringopen.eu

Więcej informacji o kursie: https://filmspringopen.eu/kurs/8315/


Krzysztof Kubik – w 2015 roku w Wielkiej Brytanii ukończył szkołę filmową o kierunku reżyseria dokumentalna oraz operatorka.

Mimo iż, na co dzień tworzę projekty komercyjne i dokumenty oraz filmy fabularne, to moją największą pasją jest film przyrodniczy. Już od dziecka pasjonowałem się naturą, a w szczególności ptakami, które do dzisiaj potrafię obserwować godzinami. Fotografowałem, a potem filmowałem przyrodę aby móc dzielić się swoimi przeżyciami z innymi i tworzyć historie, które przyczynią się do zrozumienia, że przyroda jest częścią nas samych. Aby móc propagować tą formę sztuki filmowej w naszym kraju, w 2015 roku założyłem pierwszy i jedyny w Polsce blog/vlog o tematyce filmów przyrodniczych Natura w Kadrze. Dzięki temu, mogę przybliżać świat natury, jak i proces tworzenia filmu przyrodniczego, który jest trudnym i pełnym wyrzeczeń rzemiosłem. Również dzięki tej stronie promuję swoje przedsięwzięcia, oraz kontaktuję się z firmami i instytucjami, które potrzebują profesjonalnego podejścia do produkcji filmu przyrodniczego w kraju, w którym mimo ogromnego potencjału przyrodniczego, branża ta praktycznie nie istnieje.

Zdjęcie zimorodka, który się przeciąga
Photo: Krzysztof Kubik
Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online