UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Maciej Antosiewicz z Bloober poprowadzi Grupę Gier Wideo na Film Spring Open 2019

Wciąż jeszcze gra czy już film? 

Zachęcamy do przyłączenia się grupy Gier Wideo, którą poprowadzi Maciej Antosiewicz, Lead Cineamtic Artist z Bloober Team SA. Na Film Spring Open 2019 nie może przecież zabraknąć przedstawicieli świata gier. Bloober Team SA jako światowy lider horroru psychologicznego w trakcie warsztatów przedstawi wszystkie procesy tworzenia gier, aby pokazać jak bardzo świat gier i filmu wzajemnie się przenikają. Przedstawiciele firmy pokażą też, jak powstaje gra komputerowa od momentu pomysłu, poprzez jego rynkową weryfikację, tworzenie scenariusza, designu gry, vertical slice, pracy reżyserskiej, gry aktorskiej w sesjach motion capture w , tworzeniu VO, poprzez finalne przygotowanie materiałów promocyjnych. Do udziału w warsztatach zapraszamy min. scenarzystów, aktorów, reżyserów, dźwiękowców i producentów. Specjalnie na Plenery zostanie zaaranżowane studio motion capture. Finałem warsztatów będzie panel dyskusyjny z przedstawicielami branży gier, filmowej i gościem niespodzianką.

Zapraszamy także na wykład Piotra Babieno – „Horror psychologiczny – kino w grze, gra w kinie”

W ostatnich latach horror przeżywa prawdziwy renesans zarówno w kinie, jak i w świecie elektronicznej rozrywki. Kino gatunkowe od lat traktowane było jako rozrywka niższego lotu. W trakcie wykładu uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, że horror psychologiczny jako gatunek w branży gier i filmie ma się coraz lepiej, a najlepsze wciąż ma dopiero nadejść. Bloober Team przedstawi również na przykładach własnych i zaprzyjaźnionych firm, jak w Hollywood wygląda przenoszenie filmu do świata gier (m.in. Blair Witch) i gry do świata filmu (m.in. Layers of Fear). Wykład poprowadzi Piotr Babieno.

Piotr Babieno od lat współtworzy historię branży gier w Polsce. Początkowo scenarzysta, jako Prezes Bloober Team SA z małej kilkuosobowej firmy stworzył światowego lidera horroru psychologicznego zatrudniającego ponad 100 osób pochodzących z największych firm i różnych części świata. Wyprodukował min. „Layers of Fear”, „Observer”, „Layers of Fear 2”, „Blair Witch”. Prelegent i panelista wielu światowych konferencji poświęconych branży gier, filmu i finansów.

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online