UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Daniel Rusin na Plenerach Film Spring Open

LG YouTubers group. Be smart, use your smartphone and make a film with Reżyser Życia.

Prezentujemy LG YouTubers group – grupę młodych twórców internetowych, którą poprowadzi Daniel Rusin, znany szerokiej rzeszy internautów jako Reżyser Życia. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest LG. 

Internet to specyficzne miejsce, więc wymaga specyficznego contentu i podejścia do realizacji. Na kanale Reżyser Życia możemy zobaczyć eksperymenty społeczne, etiudy fabularne i inne kreatywne formy. Poza portalem YouTube, Daniel Rusin, zajmuje się reklamą, szczególnie przy współpracy z influencerami.

W tym roku uczestnicy LG YouTubers group będą mieli do dyspozycji najnowsze flagowe modele smartphonów marki LG, stabilizatory Moza Mini-MI od firmy Mitoya oraz profesjonalne oświetlenie z zapewniane przez Plenery.

Daniel Rusin na Plenerach Film Spring Open
Daniel Rusin. Zdjęcie: Filip Błażejowski

Uczestnicy grupy mogą też korzystać z niezwykle bogatej oferty edukacyjnej międzynarodowych warsztatów filmowych, a film zrealizowany w ich trakcie zostanie opublikowany na kanale YT Reżyser Życia.

Od zawsze śledzimy trendy w branży audiowizualnej, stąd, w odpowiedzi na szybki wzrost znaczenia i jakości filmów w internecie, od paru lat tak szeroka ich obecność w naszym programie.

Serdecznie zapraszamy!

Logo Lg - Partnera grupy na Plenerach
Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online