UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Konrad Ziaja poprowadzi Grupę Virtual Reality

Zapraszamy do rejestracji do Grupy Virtual Reality, którą poprowadzi twórca studia Cinematic VR oraz wielokrotny wykładowca Film Spring Open, Konrad Ziaja. Zajęcia i konsultacje odbywać się będą w formie wideokonferencji na platformie Google Meet. Praca praktyczna będzie możliwa dzięki zaprzyjaźnionym rentalom, które na swoich warunkach bezpłatnie wypożyczą sprzęt ekipom zaakceptowanym przez Opiekuna grupy w Warszawie i Krakowie. W zajęciach będą mogli wziąć udział jedynie zarejestrowani uczestnicy. Udział w Film Spring Open jest bezpłatny.

Uczestnicy grupy VR poznają tajniki produkcji i postprodukcji filmowych treści VR – filmów 360 i VR180. Zaprezentujemy przykłady wykorzystania filmowej technologii VR w marketingu w oparciu o ostatnie produkcje firmy CinematicVR. Ze względu na wyjątkowy charakter tegorocznych plenerów FSO duży nacisk zostanie położony na aspekt postprodukcji filmowych treści VR. Podzielimy się doświadczeniami zdobytymi podczas tworzenia 135 filmów VR promujących turystyczne walory Małopolski a także zdradzimy uczestnikom warsztatów jak radzimy sobie między innymi z:

– korektą ujęć 360 2D i 3D (usuwanie cieni statywów, flar itd.)
– stabilizacją ujęć 360 2D i 3D realizowanych z drona
– usuwaniem drona ujęć 360 2D i 3D
– stabilizacją i korektą ujęć VR180 Jak zwykle podczas Film Spring Open uczestnicy będą mogli konsultować swoje pomysły i projekty wykorzystujące technologię VR i AR. – mówi Konrad Ziaja.

Konrad Ziaja opiekun grupy warsztatowej VR i AR podczas Plenerów Film Spring Open
Photo: Filip Błażejowski

Konrad Ziaja – Absolwent realizacji telewizyjnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Założyciel i CEO start-upu CinematicVR. Producent VR odpowiedzialny za ponad 60 realizacji filmowych VR, w tym filmów 360 dla Amnesty International, HBO Polska, T-Mobile i Coca Cola. Od wielu lat związany z Plenerami Film Spring Open, w ramach których prowadzi warsztaty produkcji i postprodukcji treści VR. Prywatnie fan nowych technologii, gier komputerowych i samochodów elektrycznych.

Uczestniczka Plenerów Fuilm Spring Open w okularach VR
Photo: Filip Błażejowski
Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online