UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Opiekun grupy twórców internetowych : Konrad Kruczkowski

Konrad Kruczkowski poprowadzi Grupę Twórców Internetowych

Zapraszamy do Grupy Twórców Internetowych, którą poprowadzi nasz wieloletni wykładowca, bloger, reporter i ekspert komunikacji, Konrad Kruczkowski. Zajęcia i konsultacje odbywać się będą w formie wideokonferencji na platformie Google Meet. Praca praktyczna będzie możliwa dzięki zaprzyjaźnionym rentalom, które na swoich warunkach bezpłatnie wypożyczą sprzęt ekipom zaakceptowanym przez Opiekuna grupy. Za wsparcie Grupy dziękujemy Fundacji PZU.

Film, niezależnie od formy, gatunku i miejsca publikacji, może mówić o rzeczach ważnych: wskazywać na problemy społeczne, opisywać wyzwania cywilizacyjne, przedstawiać grupy zagrożone wykluczeniem i sylwetki osób, które mają wpływ na nasze życie. Grupa pomoże taki film przygotować. Uczestnicy grupy dowiedzą się, jak szukać tematów i bohaterów, jak problemy społeczne przenosić do świata video, jak powinien być skonstruowany film społecznych i z jakich elementów się składa. Przede wszystkim jak zostawić w widzu niepokój, pytania, a często refleksję i potrzebę zmiany. – mówi Konrad Kruczkowski.

Opiekun grupy twórców internetowych : Konrad Kruczkowski
Konrad Kruczkowski. Fot. Agata Maziarz

Konrad Kruczkowski – dyrektor komunikacji i marketingu w Stowarzyszeniu WIOSNA (Szlachetna Paczka), gdzie zarządza m.in. zespołem produkcji video. Wcześniej związany z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Autor książek, reporter. Prowadzi nagradzanego bloga (nagroda Blog Roku 2013, Blog Forum Gdańsk Award dla autora odpowiedzialnego społecznie, nagroda „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej za reportaż poświęcony sytuacji niesłyszących rodziców). W przeszłości m.in. art director w Opcom i creative director w 1000ideas. Specjalizuje się w reportażu i krótkich formach video dotykających tematów społecznych.

Konrad Kruczkowski podczas wykładu podczas Plenerów Film Spring Open 2017
Konrad Kruczkowski. Zdjęcie: Filip Błażejowski

Grupę wspiera Fundacja PZU

Logo Fundacji PZU
Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online