UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Konrad Kruczkowski mentorem Grupy Youtuberów!

Zapraszamy do zapisów do Grupy Youtuberów! Waszym opiekunem zostanie bloger, reporter i mistrz krótkich form video, Konrad Kruczkowski.

Prowadzący wygłosi wykład pt.: „Czy twórcy potrzebują ego? O sześciu filarach poczucia własnej wartości i o tym, dlaczego nie tworzymy tak dobrych filmów, jak byśmy mogli”.

Konrad Kruczkowski podczas spotkań Grupy opowie także o sposobie tworzenia treści video do Internetu w sposób, który z jednej strony pozwoli na szerokie dotarcie do odbiorców, z drugiej – nie będzie się kłócić ze sztuką filmową. Uczestnicy Grupy poznają zasady dotyczące nie tylko tworzenia materiałów video do sieci, ale również  ich promocji w mediach społecznościowych, w tym budowania marki i promocji  autora lub autorów filmu.

Opiekun grupy twórców internetowych : Konrad Kruczkowski
Konrad Kruczkowski. Fot. Agata Maziarz

Konrad Kruczkowski – dyrektor komunikacji i marketingu w Stowarzyszeniu WIOSNA (Szlachetna Paczka), gdzie zarządza m.in. zespołem produkcji video. Wcześniej związany z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Reporter i autor książek. Prowadził nagradzanego bloga „Halo Ziemia” (nagroda Blog Roku 2013, Blog Forum Gdańsk Award dla autora odpowiedzialnego społecznie, nagroda „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej za reportaż poświęcony sytuacji niesłyszących rodziców). W przeszłości m.in. art director w Opcom i creative director w 1000ideas. Specjalizuje się w reportażu i krótkich formach video dotykających tematów społecznych.

Photo: Sylwester Barczak

Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram Plenerów.

Przypominamy, że nadal można rejestrować się na Plenery Film Spring Open.

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online