UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Logo Fundacji PZU

Konkurs na kampanię prewencyjną PZU SA  

Rusza konkurs PZU i Film Spring Open na najciekawsze projekty promujące zdrowy styl życia. Zapraszamy twórców  do podzielenia się z nami pomysłem na reklamę, animację, czy film typu branded content. Na autorów najciekawszych propozycji czeka 15 stypendiów o wartości 1000 zł każde.

Jesteśmy w punkcie zwrotnym, Covid 19 zmienił wszystko, co do tej pory wydawało się stałe i niezmienne. Tematem konkursu PZU i Plenerów FSO jest niska świadomość społeczna, że zdrowy styl życia często w większym stopniu niż czynniki genetyczne wpływa na nasze zdrowie. Przez ostanie pół roku obsesyjnie myślimy o zdrowiu! A nie wystarczy o tym myśleć – trzeba alarmować! Zdrowe życie a tym samym wzrost odporności jest naturalną szczepionką na Covida. Róbcie o tym filmy tak jaskrawe, żeby nie można było o nich zapomnieć. Tak jak cytatu Aleksandra Fredry który jest hasłem naszego  konkursu „Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie”. – mówi prof. Sławomir Idziak, inicjator Plenerów, operator i producent.

Zasady konkursu

W konkursie może wziąć udział każdy uczestnik Plenerów Film Spring Open 2020. Twórca musi mieć skończone 13 lat. Najlepsze projekty będą realizowane podczas Plenerów w ramach grupy reklamowej, grupy animacji malarskiej, grupy Youtuberów oraz grupy filmu animowanego.

Zadanie konkursowe polega na napisaniu i/lub uzupełnieniu scenariusza o storyboardy projektów audiowizualnych. Proponowane projekty powinny promować zdrowy styl życia i właściwe nawyki żywieniowe. Przed przystąpieniem do pracy, prosimy twórców o dokładne zapoznanie się z briefem konkursowym i zastosowanie się do jego wytycznych.

Mail zawierający wypełniony formularz należy wysłać na adres biuro@filmspringopen.eu , wpisując w temacie „Konkurs PZU SA”. Zgłoszenie musi trafić do nas najpóźniej 2 października 2020 roku do godz. 23:59 wraz z informacją, w jakiej technice ma zostać zrealizowany pomysł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 9 października 2020 roku na stronie oraz na profilach w mediach społecznościowych Plenerów Film Spring Open. Na autorów najlepszych pomysłów czeka 15 stypendiów pieniężnych o wartości 1000 zł każde. Dokładne zasady udziału określa Regulamin.

Załączniki do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

BRIEF KONKURSOWY

ŚWIAT MARKI PZU

Promocja zdrowego i aktywnego stylu życia to szczególny obszar społecznego zaangażowania PZU. Zachęcamy Polaków do uprawiania sportu, zmiany nawyków żywieniowych, wykonywania badań profilaktycznych oraz dbania o swój dobrostan psychiczny, a wszystko po to, by  każdy z nas mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i długim życiem. Od lat PZU wspiera organizację imprez biegowych i różnego rodzaju akcji prozdrowotnych. Współpracuje również z  placówkami medycznymi oraz organizacjami zaangażowanymi w promocję zdrowia i aktywności fizycznej.

Konkurs na kampanię został sfinansowany ze środków prewencyjnych PZU SA.

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online