UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Na dziedzińcu odbywa się kręcenie spotu reklamowego Szlachetnej Paczki podczas warsztatów filmowych w Krakowie - Plenerów Film Spring Open

Grupa Filmu Reklamowego- zapisy do 15 września

W tym roku kontynuując wspaniałe doświadczenia współpracy ze Stowarzyszeniem Wiosna, Grupa Filmu Reklamowego stworzy kolejne spoty dla Szlachetnej Paczki – inicjatywy, która od lat jednoczy setki tysięcy Polaków w walce z biedą.

Podczas tegorocznej edycji Plenerów Film Spring Open prace Grupy Filmu Reklamowego poprowadzi czołowy polski reżyser reklam – Marcin Ziębiński.

Marcin Ziębiński jako jeden z pierwszych twórców reklam w Polsce, w okresie od 1993-2015 zrealizował ich ponad 600. Współpracował z takimi markami jak Renault, VW, Skoda, Orange, Sony, Panasonic, Danone, Frugo, KFC, Lipton, McDonalds, Tymbark, Pepsi, PZU, i wielu innych. Specjalizuje się w reklamach realizowanych z wykorzystaniem efektów specjalnych, z udziałem celebrytów oraz reklamach środków farmaceutycznych. Jest utytułowanym reżyserem i producentem filmów fabularnych („Kiedy rozum śpi” , „Gniew”, „Dublerzy”), spektakli teatralnych, teledysków oraz seriali.

Na dziedzińcu odbywa się kręcenie spotu reklamowego Szlachetnej Paczki
Photo: Joanna Pieczara

Pod okiem Marcina, uczestnicy warsztatów będą tworzyć spoty reklamowe dla Szlachetnej Paczki na podstawie trzech briefów przygotowanych przez Szlachetna Paczkę we współpracy z prowadzącym Grupę. Na uczestników czekają zajęcia teoretyczne i praktyczne. Prace Grupy rozpoczną się od wykładu Ziębińskiego poświęconego pracy nad filmem reklamowym, współpracy z klientami oraz specyfiką zadań filmowca w tej branży.

Na podstawie przedstawionych przez koordynatora Grupy briefów, jej uczestnicy będą uczyć się kolejnych etapów pracy nad filmem reklamowym takich jak moodboard, scenariusz, shootingboard, PPM, produkcja, postprodukcja.

Aby jak najlepiej przybliżyć uczestnikom realia pracy w branży reklamowej prace będą odbywały się w trzech ekipach, z których każda będzie realizować film reklamowy w teamie składającym się z reżysera, operatorów, producenta i montażysty w kontakcie z klientem i na podstawie jednego z briefów reklamowych.

Ekipa filmowa spotu reklamowego Szlachetnej Paczki podczas warsztatów audiowizualnych - Plenerów Film Spring Open
Photo: Joanna Pieczara

Czekamy na zgłoszenia do Grupy Filmu Reklamowego od reżyserów, operatorów, montażystów i producentów, którzy chcieliby spróbować swoich sił lub doskonalić swój warsztat w wymagającej sztuce filmu reklamowego. Aby wziąć udział w Grupie należy przesłać nam na adres: biurofso@gmail.com swoje CV, własny showreel mile widziany, ale nie wymagany, informację o funkcji, jaką chce się pełnić w ekipie realizacyjnej.

Wymagana jest również rejestracja na Plenery na stronie www.filmspringopen.eu. Dzięki rejestracji, w przypadku nie zakwalifikowania się do Grupy Filmu Reklamowego, można zapisać się do innej grupy lub wziąć udział w Plenerach jako wolny słuchacz.

Na zgłoszenia czekamy do 15 września 2016 roku.

Więcej informacji o Szlachetnej Paczce znajdziecie tutaj: www.szlachetnapaczka.pl

Uczestniczka Plenerów Film Spring Open ogląda podgląd wideo z planu filmowego reklamy Szlachetnej Paczki
Photo: Joanna Pieczara

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online