UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Grupa Filmu Reklamowego z Janem Cieślarem w roli mentora!

Ogłaszamy nabór do kolejnej grupy Plenerów Film Spring Open 2021. Sztuki filmu reklamowego będziecie uczyć się pod okiem Jana Cieślara, który na swoim koncie ma ponad 60 nagród i wyróżnień na najważniejszych światowych i polskich festiwalach reklamy.

Photo: Daniel Rusin

Co czeka uczestników Grupy Filmu Reklamowego?

Wykład pod wszystko mówiącym tytułem: „Kot w stroju rekina na Roombie – o post-reklamie, ekonomii uwagi i ciągłym szukaniu nowych mediów” i oczywiście warsztaty prowadzone przez eksperta.

„W ramach warsztatów przejdziemy pełny proces tworzenia reklamy – od zdefiniowania briefu, przez szukanie inspiracji, odkrywania insightu, nazwania big idea, wyboru medium, aż do produkcji, tworzenia case study i promocji stworzonych w ramach warsztatów reklam. Zapraszamy chętnych ze wszystkich dyscyplin – siłą reklamy jest różnorodność!” – zapowiada Jan Cieślar.

Jan Cieślar

Jan Cieślar karierę zaczynał jako pastor, obecnie jest prezesem studia gamedev Superkami S.A. W międzyczasie zaliczył kilkuletni epizod w agencjach reklamowych, gdzie pracował dla takich klientów, jak: Samsung, Disney, Ikea czy MTV a także organizacji charytatywnych takich, jak Polski Czerwony Krzyż i Rak’N’Roll – wygraj życie. Jego kampanie z pogranicza nowych technologii (druk 3d, gry, virale) były szeroko komentowane w polskich i zagranicznych mediach oraz zdobyły ponad 60 nagród i wyróżnień na festiwalach branżowych, w tym w Cannes Lions, Clio, One Show czy Eurobest.

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Jeśli chcesz dołączyć do grupy, zarejestruj się na stronie Plenerów Film Spring Open.

Photo: Filip Błażejowski

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online