UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Grupa Virtual i Augmented Reality

Opiekun grupy: Konrad Ziaja

Celem grupy będzie produkcja interaktywnych filmów VR na bazie pomysłów uczestników. Podczas warsztatów zostaną wykorzystane autorskie narzędzia startupu CinematicVR pozwalające w prosty i intuicyjny sposób produkować interaktywne treści VR bez potrzeby angażowania programistów. Dzięki temu uczestnicy będą mogli w pełni skupić się na kreacji i storytellingu i samodzielnie stworzyć swój interaktywny film.

Photos: Konrad Ziaja

Podczas Plenerów Film Spring Open 2023 nauczycie się:

  • tworzenia interaktywnych scenariuszy;
  • produkcji filmów w technologii VR180;
  • montażu i postprodukcji VR180 z wykorzystaniem podstawowych narzędzi pakietu Adobe;
  • działania autorskiego edytora interaktywnych filmów opracowanego przez CinematicVR.
Zdjęcie ilustracyjne dla Grupy Virtual i Augmented Reality działającej podczas Plenerów Film Spring Open, warsztatów filmowych w Krakowie: Lifechoice VR
Photo: Konrad Ziaja

Ponadto przeanalizujecie zrealizowane przez CinematicVR interaktywne projekty, takie, jak edukacyjny film Lifechoice VR i projekt stworzony przy współpracy ze Stowarzyszeniem Polskich Sędziów Iustitia. Na uczestników czekać będą kamery VR180. Efekty prac grupy będzie można podglądać na goglach VR w trakcie warsztatów, a wybrane projekty zostaną zaprezentowane na dużym ekranie podczas finalnej projekcji.

Zapraszamy do Grupy Virtual i Augmented Reality na Plenerach Film Spring Open 2023!

Zdjęcie ilustracyjne dla Grupy Virtual i Augmented Reality działającej podczas Plenerów Film Spring Open, warsztatów filmowych w Krakowie: mężczyzna w goglach VR
Photo: Konrad Ziaja

Rejestracja: TUTAJ!

Uwaga: w tym roku zapraszamy także do wcześniejszego kontaktu, zgłaszania i konsultowania pomysłów na interaktywne filmy VR przed warsztatami w Krakowie!

Zainteresowanych prosimy o pisanie na adres: biuro@filmspringopen.eu

16.10 Poniedziałek / Monday
16 października
17.10 Wtorek / Tuesday
17 października 20:00
18.10 Środa / Wednesday
18 października 15:30
19.10 Czwartek / Thursday
19 października
Wykład zamykający / Closing Lecture Sławomir Idziak
Aula

Opiekun grupy

Konrad Ziaja – Producent XR, założyciel i CEO CinematicVR – studia produkującego treści VR i AR dla klientów biznesowych, do celów marketingowych i szkoleniowych. Odpowiedzialny za projekty XR dla takich firm jak  HBO Poland, Amnesty International, McDonald’s, Onet, Mercedes-Benz, Stock, Nespresso i wiele innych. Edukator XR, wykładowca w Film Spring Open. Paleontolog amator, fan wszystkiego co związane z kosmosem i rakietami.

Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online