UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Grupa reklamowa – ZIELONA REKLAMA MAŁOPOLSKI

Opiekun grupy: Jan P. Matuszyński

Zapraszamy do udziału w konkursie na scenariusz filmu reklamującego walory województwa małopolskiego. Do wygrania bezpłatny udział w Plenerach Film Spring Open wraz z noclegiem! Opiekunem wydarzenia “Zielona Reklama Małopolski” jest uznany reżyser Jan P. Matuszyński.

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych scenariuszy spotów promujących Małopolskę. Reklam, które doczekają się realizacji podczas 18. Plenerów Film Spring Open. Uczestnicy warsztatów będą je realizować zgodnie z zielonym modelem produkcji pod okiem Jana P. Matuszyńskiego, reżysera nagrodzonej Złotymi Lwami “Ostatniej rodziny” czy serialu “Król”.

Zielona Reklama Małopolski

Autorzy trzech najlepszych scenariuszy otrzymają stypendia na udział w Plenerach, na które składać się będzie zwolnienie z opłaty rejestracyjnej i zakwaterowanie w Hotelu Wolskim.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. zarejestrować się TUTAJ
  2. przesłać projekt scenariusza na adres biuro@filmspirngopen.eu 
  3. termin nadsyłania prac konkursowych – 30.09.2023 godz. 23:59:59

Czytaj więcej TUTAJ

Zielona Reklama Małopolski

Projekt realizowany przy wsparciu Województwa Małopolskiego

       Małopolska
17.10 Wtorek / Tuesday
17 października 9:30 - 11:30
18.10 Środa / Wednesday
18 października 9:30 - 11:30
18 października 20:00 - 23:00
Finalna projekcja filmów uczestników, które powstały podczas Plenerów Film Spring Open 2023 / Final Screening of participants' films / AV Projects created during the Film Spring Open Workshop 2023
19.10 Czwartek / Thursday
19 października 11:00 - 13:00
Wykład zamykający / Closing Lecture Sławomir Idziak

Opiekun grupy

Jan P. Matuszyński – ukończył reżyserię w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i kurs dokumentalny w Szkole Wajdy. Jego film dokumentalny “Deep Love” otrzymał Srebrnego Lajkonika na Krakowskim Festiwalu Filmowym. Jego debiut fabularny “Ostatnia rodzina” został nagrodzony Złotymi Lwami na festiwalu w Gdyni, a kolejne dzieło,  “Żeby nie było śladów”, zostało zakwalifikowane do Konkursu Głównego 78. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Reżyser takich seriali jak: “Wataha” czy “Król”, stworzony na podstawie powieści Szczepana Twardocha. Aktualnie prowadzi prace nad filmem “Minghun”, którego premiera przewidywana jest na 2024 rok.

Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online