UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Grupa „Nakręć się na przyszłość” – KIPA i Netflix

Opiekun grupy: Joanna Tatko

W Plenerach Film Spring Open 2023 uczestniczyć będzie 21 osób wyłonionych podczas programu „Nakręć się na przyszłość”, który zorganizował Netflix i Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych. Program ma za zadanie wprowadzić chętnych  w tajniki produkcji filmowej. Zachęcić aby w przyszłości pracowali w przemyśle filmowym.

21 uczestniczek i uczestników będzie miała za zadanie przygotować pod okiem mentorów filmy o wybranych zawodach filmowych.
Grupę podczas Plenerów poprowadzi producentka Joanna Tatko.

Baner projektu Nakręć się na przyszłość, Plenery Film Spring Open 2023

 

Opiekun grupy

Joanna Tatko – Producentka kreatywna & wykonawcza, konsultantka scenariuszowa specjalizująca się w pogłębianiu psychologii postaci. Jest absolwentką PWSFTviT w Łodzi oraz ukończyła psychologię. Z branżą audiowizualną związana od 2009 r. Ma doświadczenie w realizacji filmów dokumentalnych i fabularnych oraz koprodukcjach międzynarodowych. Członkini EAVE oraz Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Filmy tworzone przy jej współpracy (m.in. „Symfonia Fabryki Ursus”, „Bukolika”, „Styczeń”, „Autobiografia”) wielokrotnie pojawiały się na takich festiwalach jak: Hot Docs, DOC Lipsk, Millennium Docs Against Gravity, FF w Gdyni, Camerimage IFF, Locarno FF, Tribeca FF, Venice IFF, Toronto IFF oraz na wielu innych w Polsce i za granicą.

 

Remember Me