UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Grupa CGI i Nowoczesnego Montażu z Kubą Sobkiem

Zapraszamy do zapisów do Grupy CGI i Nowoczesnego Montażu. Poprowadzi ją Kuba Sobek, producent wideo, twórca trailerów, który swoje miejsce odnalazł w branży gier.

W warsztatach chodzi o to, żeby rozumieć kilka różnych pionów produkcji i postprodukcji cyfrowej spoza samego montażu, by nie tylko pracować wydajniej, ale też kreatywnie i móc wpływać na inne piony, takie jak VFX i postprodukcja.

Fot. Filip Błażejowski

Nauczymy się podstaw Adobe After Effects – efekty cząsteczkowe, animacja 2D, paralaksa, compositing i praca z greenscreenem. Do tego dołączymy podstawy pracy z oprogramowaniem 3D oraz silnikiem do gier wideo Unreal Engine. Wszystko razem będziemy składać na linii montażowej w Premiere Pro. Na koniec zajęć zmontujemy trailer dla grupy Gier Wideo z owoców ich pracy lub nawiążemy współpracę z innymi grupami, dla których będziemy mogli wyprodukować podsumowujące wideo

– zapowiada prowadzący.

Kuba Sobek: producent wideo, dyrektor kreatywny Radikal Studio, kolektywu kreatywnego produkującego trailery oraz animacje na potrzeby gier wideo. Wspomaga kreatywnie twórców gier i wydawców w Polsce i za granicą. Pracujelub pracował z CD Projekt Red i Bloober Team. Uczestniczył kreatywnie w premierach “Cyberpunk 2077”, “Gwent”, “Observer”, “Blair Witch” czy “Layers of Fear”. Recenzent filmowy w PSX Extreme. Na Plenery Film Spring Open przyjeżdża od 2012 roku. Zaczynał jako uczestnik.

Fot. Filip Błażejowski

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Rejestracja na Plenery Film Spring Open TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online