NOUS ENSEIGNONS EN LIGNE ET EN PERSONNE
po polsku polonais in English English en français English auf Deutsch deutsch

<Grupa Animacji

„Możesz narysować wszystko i ożywić każdy swój pomysł, każdą swoją fantazję. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Ja tak tworzę swoje filmy i jeśli chcesz, nauczę Cię tego samego.” – mówi Mariusz Wilczyński.

Jak co roku, serdecznie zapraszamy młodych twórców, artystów, rysowników, studentów ASP do dołączenia do Grupy Animacji, która pracować będzie podczas dziesięciodniowych warsztatów audiowizualnych- Plenerów Film Spring Open. Warsztaty poprowadzi Wasz ulubiony mentor, malarz, scenograf i twórca filmów animowanych – Mariusz Wilczyński. Uczestnicy będą mieli okazję pracować nad swoimi projektami w wybranej technice i według własnych scenariuszy uzyskując korekty od Mistrza animacji. Będziecie mieć niebywałą okazję do obcowania z wielkim artystą i współtworzenia niezwykłej twórczej atmosfery grupy.

Przed rozpoczęciem Plenerów odbędą się 4 sesje online. Kursanci będą mogli już wcześniej przygotować scenariusze swoich filmów, które realizować będą podczas Plenerów Film Spring Open 2024. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biuro@filmspringopen.eu

fot. Filip Błażejowski

 

Group tutor

Remember Me

Become an online
lecturer

Suggest a topic
online course