UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE

Witaj lato na Bielanach

“Witaj lato na filmowo”
Warszawa, 9.06.2018 koło stacji Metra Słodowiec

Prezentacja Mobilnego Studia Filmowego – Cinebusa, który pozwala na wyprodukowanie małych, kameralnych filmów od początku zdjęć do całkowitego zakończenia filmu. Za jego pomocą można obsłużyć plan zdjęciowy łącznie z reżyserskim “podglądem” i charakteryzacją aktorów, a także zmontować, archiwizować, wykonać podstawowe manipulacje obrazu i korekcję barwną, a także udźwiękowić skończony już film. Za pomocą Cinebusa można transportować cały sprzęt potrzebny do realizacji małych filmów. W namiocie, który jest jego integralną częścią, jest sala projekcyjno – wykładowa (wymiennie z małym studiem bluescreenowym) co pozwala na prezentację i promocję powstającego filmu.

Prezentacja Cinebusa podczas podczas pikniku jest zapowiedzią audiowizualnych kursów, które Fundacja Film Spring Open wraz z Urzędem Dziennicy Bielany pragnie zorganizować jesienią tego roku dla młodzieży zainteresowanej twórczością audiowizualną.

Zapraszamy do konsultacji filmów u ekspertów w Cinebusie zaparkowanym koło stacji Metra Słodowiec 9.06.2018 podczas pikniku „Witaj lato na Bielanach”. Każdy uczestnik będzie mógł stać się bohaterem making of, który powstanie z naszego pobytu.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia Beata Marciniak/FSO
Remember Me