UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Witaj lato na Bielanach

“Witaj lato na filmowo”
Warszawa, 9.06.2018 koło stacji Metra Słodowiec

Prezentacja Mobilnego Studia Filmowego – Cinebusa, który pozwala na wyprodukowanie małych, kameralnych filmów od początku zdjęć do całkowitego zakończenia filmu. Za jego pomocą można obsłużyć plan zdjęciowy łącznie z reżyserskim “podglądem” i charakteryzacją aktorów, a także zmontować, archiwizować, wykonać podstawowe manipulacje obrazu i korekcję barwną, a także udźwiękowić skończony już film. Za pomocą Cinebusa można transportować cały sprzęt potrzebny do realizacji małych filmów. W namiocie, który jest jego integralną częścią, jest sala projekcyjno – wykładowa (wymiennie z małym studiem bluescreenowym) co pozwala na prezentację i promocję powstającego filmu.

Prezentacja Cinebusa podczas podczas pikniku jest zapowiedzią audiowizualnych kursów, które Fundacja Film Spring Open wraz z Urzędem Dziennicy Bielany pragnie zorganizować jesienią tego roku dla młodzieży zainteresowanej twórczością audiowizualną.

Zapraszamy do konsultacji filmów u ekspertów w Cinebusie zaparkowanym koło stacji Metra Słodowiec 9.06.2018 podczas pikniku „Witaj lato na Bielanach”. Każdy uczestnik będzie mógł stać się bohaterem making of, który powstanie z naszego pobytu.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia Beata Marciniak/FSO
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online