UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Kurs w Różanymstoku

10 – 11 czerwca 2019

Kurs z montażu podczas Festiwalu Bez Granic – Festiwalu Młodzieży 2019. Opiekunem kursu będzie Wiktor Obrok, a wszystko odbywać się będzie w Cinebusie – Mobilnym Studiu Filmowym, który zaparkuje na terenie Ośrodka w Różanymstoku.

To już X edycja festiwalu organizowanego przez Salezjański Ośrodek Wychowawczy im. św. Jana Bosko w Różanymstoku. Jego główną ideą jest edukacja i spotkania młodzieży podczas warsztatów artystycznych, oraz budowanie szacunku młodych do innych tradycji i religii. Dokonuje się to podczas spotkań z ciekawymi ludźmi oraz wspólnej zabawy w trakcie koncertów gwiazd pochodzących z różnych kultur muzycznych i krajów.

„Za nami już 9 niezwykłych lat, podczas których gościliśmy młodzież i artystów z kilkudziesięciu krajów. Festiwal Młodzieży Bez Granic w Różanymstoku stał się niezwykle ważną imprezą we wschodniej części Polski, wpisującą się także świetnie w historyczną wielokulturowość Podlasia” – mówią Organizatorzy.

Festiwal Młodzieży Bez Granic zostanie poprzedzony objazdowym spektaklem Karawany Bez Granic pt. „Someone Somewhere”. Karawana przejedzie przez wybrane miasta w Polsce, promując kulturę i sztukę w małych miejscowościach. Finał Festiwalu odbędzie się w dniach 10-12.06 w Różanymstoku.

Uczestnicy będą uczestniczyć w montażu filmu, poznając jego tajniki pod czujnym okiem Wiktora Obroka. Będzie można zobaczyć pierwszy polski film fabularny w wirtualnej rzeczywistości pt.: „Kartka z Powstania” w reżyserii Tomasza Dobosza.

Dostępny będzie także zestaw HP VR BackPack PC, który daje nieograniczone możliwości w różnych branżach. Zachęcamy wraz z HP do doświadczenia nowej rzeczywistości wykorzystując ekstremalną moc, która pomaga uwolnić kreatywność. Komputer HP dedykowany do technologii VR pod postacią plecaka to nie tylko tworzenie i interakcja ze złożonymi symulacjami. Opracowane przez HP rozwiązania jest idealne również do szkolenia pracowników, symulacji walk-through, pomaga wpłynąć na doświadczenia klientów, zapewnia nowy poziom rozrywki w świecie gier i wiele więcej.

Fot. Andrzej Waluk
Zdjęcia – Wiktor Obrok
Wiktor Obrok

Wiktor Obrok – filmowiec i fotograf. Założyciel Niezależnej Szkoły Filmowej OFFmaster. Prowadzi swoje studio filmowe w Krakowie. Realizuje filmy komercyjne, oraz autorskie projekty offowe.

Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online