UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Kursy audiowizualne online. Zarejestruj się!

wi-fi

💻 E-learning to przyszłość edukacji. Chcesz nakręcić film, stworzyć grę komputerową, rozwinąć projekt audiowizualny pod okiem uznanych Artystów i Specjalistów na co dzień pracujących w branży? Zdobądź wiedzę nie wychodząc z domu. Zarejestruj się na wybrany kurs filmowy online!
A co z wykorzystaniem zdobytej wiedzy w praktyce? Planu filmowego nie da się przecież przenieść do Internetu. Można jednak uczyć się teorii online, a potem ćwiczyć na prawdziwym, nowoczesnym sprzęcie podczas warsztatów filmowych. Kursy Film Spring Open Online dają taką możliwość.

:clapper: Zapisz się, poznaj teorię, a później wykorzystaj ją w praktyce podczas Plenerów Film Spring Open – festiwalu tworzenia filmów i projektów AV (dziesięciodniowych warsztatów edukacyjnych dla całej branży kreatywnej, które odbywają się corocznie w Krakowie), wracając na stacjonarne, praktyczne warsztaty filmowe z Wykładowcami znanymi z online’u!

💻 Zapraszamy także na Indywidualne konsultacje z wybitnymi Twórcami, Filmowcami, Profesjonalistami na co dzień pracującymi na planach filmowych!

Zrealizowane kursy online:

Partner medialny
Logo firmy Crew United, czarno-biały rysunek, czarny napis na białym tle
filmpro
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online