UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Zielona Reklama Małopolski

rejestracja

Rejestracja

będzie otwarta
w czerwcu

miejsce

Miejsce

Kraków

termin

Termin

10-19.10.2023

Zapraszamy do udziału w Grupie Filmu Reklamowego podczas 18. Plenerów Film Spring Open w Krakowie. W tym roku tematem przewodnim projektów będzie promocja dziedzictwa kulturowego i walorów turystycznych Małopolski.

Pozostawiając uczestniczkom i uczestnikom dowolność formatu, będziemy zachęcać do eksperymentowania i poszukiwań nowych form, tworzenia przyszłościowych i oryginalnych projektów audiowizualnych. Celem powstałych utworów będzie stworzenie przekazu, który ma szansę skutecznie dotrzeć do świadomości młodych ludzi. Do pracy w grupie pragniemy zaprosić młodych filmowców, zarówno profesjonalistów, jak i studentów, producentów, reżyserów, operatorów, kompozytorów, animatorów, dźwiękowców, scenografów, aktorów, techników itp. Będziecie rozwijać Wasze pomysły pod okiem najlepszych specjalistów od reklamy i innych ekspertów branży filmowej.

Już wkrótce ogłosimy warunki rekrutacji do grupy. Autorki i autorzy najlepszych projektów otrzymają możliwość zakwaterowania i wyżywienia w trakcje 10 dni realizacji projektów.

Fundacja Film Spring Open współpracująca z 60 partnerami technologicznymi zapewni dostęp do nowoczesnego sprzętu AV. Uczestnicy będą korzystać z Cinebusa, który jest nie tylko profesjonalnym mobilnym studiem filmowym, ale działa w bezpiecznym dla środowiska, „zielonym” systemie produkcji.

Zielona reklama Małopolski.
Projekt realizowany przy wsparciu Województwa Małopolskiego

Małopolska
Remember Me