UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Warsztaty Sztuczna Inteligencja przerabia Wawel 2023

KURS ZAKOŃCZONY - NIE PROWADZIMY ZAPISÓW

W terminie 15-17.09.2023 zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach kreatywnych, podczas których uczestnicy poznają najważniejsze narzędzia generatywnej sztucznej inteligencji, takie jak Midjourney, Adobe Firefly, ChatGPT, Gen-2, ElevenLabs, VoiceAI, MusicGen. Przy ich pomocy stworzą grafiki, zdjęcia, krótkie formy video i pomysły na filmy inspirowane Wawelem, Jagiellonami, czy rzeźbami Zdzisława Beksińskiego. A także wymienią przemyśleniami, co do roli sztucznej inteligencji w procesie twórczym. Zapraszamy osoby o różnych zainteresowaniach, które nie używały jeszcze narzędzi Generatywnego AI, a chciałyby poznać je w praktyce i stworzyć coś konkretnego w kreatywnej i interdyscyplinarnej atmosferze.

Będziemy pracować w Cinebusie – mobilnym studio filmowym za pomocą którego można od początku do końca zrealizować film i inne formy audiowizualne.

Panele solarne na dachu Cinebusa Mobilnego Studia Filmowego, za pomocą którego mozna w sposób ekologiczny i zrównoważony wyprodukować film.

Harmonogram:

🔹12.00-13.00 Co to jest Gen AI? Najważniejsze aplikacje – interaktywny wstęp teoretyczny

🔹13.00 – 18.00 (w tym przerwa na obiad) Tworzymy grafiki i krótkie videa inspirowane Wawelem z wykorzystaniem Midjourney, Adobe Firefly i aplikacji do generowania video, muzyki i dźwięku.

Edyta Jadowska - uczestniczka grupy filmu animowanego podczas Plenerów Film Spring Open

Warsztaty poprowadzi Edyta Jadowska – motion designerka i specjalistka ds. komunikacji wizualnej, laureatka konkursów Film Spring Open, Animaton, Hackathon dla Wawelu. Tworzyła animowane videa m.in. dla Muzeum Emigracji w Gdyni czy Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie. Obecnie pracuje jako Visual and Communication Designer w innovation hubie, Applied Innovation Exchange (AIE).

Bilety dostępne TUTAJ

Warsztaty odbędą się w ramach festiwalu „Wawel jest Wasz”, który towarzyszy otwarciu wystawy „Obraz Złotego Wieku”. Wystawa dostępna od 15 września do 14 grudnia 2023.

https://www.youtube.com/watch?v=CWw450hwzCo
Organizator:
Partner organizacyjny:
Logo Makonline - ubezpieczenia filmowe, szaro-czerwony napis
Partnerzy technologiczni:

Prowadzący kurs

Film Spring Open Online

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Partner medialny
Logo firmy Crew United, czarno-biały rysunek, czarny napis na białym tle
filmpro
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online