Podczas Plenerów Film Spring Open 2019 bloger Konrad Kruczkowski poprowadzi grupę Sony Xperia Youtubers. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tworzeniem treści wideo do internetu.

YouTube stał się miejscem głośnych premier, transferów z telewizji i kina, ważnym kanałem dystrybucji. Pozwala na budowanie społeczności wokół twórcy i nowe modele finansowania pracy. Produkcje realizowane na YouTube wzruszają, bawią, opowiadają historie, angażują, sprzedają. Podczas warsztatów pokażemy jak je realizować i że do ich tworzenia w ogromnej mierze wystarczają urządzenia mobilne – mówi prowadzący, Konrad Kruczkowski.

Konrad Kruczkowski. Fot. Filip Błażejowski
Photo: Filip Błażejowski

Konrad Kruczkowski – bloger, reporter. Prowadzi blog Halo Ziemia. Laureat nagród: Blog Roku 2013, dwukrotnie Blog Forum Gdańsk Award dla Blogera Odpowiedzialnego Społecznie. Za reportaż „Jesteśmy Głusi” uhonorowany Nagrodą „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej. Za reportaże o rodzicielstwie i wykluczeniu nominowany do Nagrody Dziennikarzy Małopolski i nagrodzony statuetką Kampania Społeczna Roku 2016. Autor książek „Halo Człowiek. Rozmowy o tym, co ważne” i zbioru reportaży „Halo Tato”. Zarządzał Działem Komunikacji w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, a obecnie na tym samym stanowisku pracuje w “Szlachetnej Paczce”.

Do pracy w grupie dla uczestników będą dostępne najnowsze telefony Sony Xperia, które stworzone są jako profesjonalne narzędzia dla filmowców, a w szczególnie dla YouTuberów. Grupa Sony Mobile będzie pracowała na smartfonach Xperia 1. Xperia1 jest wyposażony w zaawansowane technologie znane z profesjonalnych monitorów, kamer i urządzeń audio firmy Sony, dzięki którym zapewnia najlepsze możliwe wrażenia. Ma pierwszy na świecie wyświetlacz OLED 4K HDR CinemaWide™ o proporcjach obrazu 21:9 oraz profesjonalny system trzech aparatów.

Partner grupy: