UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Konrad Kruczkowski. Fot. Filip Błażejowski

Bloger Konrad Kruczkowski poprowadzi Grupę Sony Xperia Youtubers

Podczas Plenerów Film Spring Open 2019 bloger Konrad Kruczkowski poprowadzi grupę Sony Xperia Youtubers. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tworzeniem treści wideo do internetu.

YouTube stał się miejscem głośnych premier, transferów z telewizji i kina, ważnym kanałem dystrybucji. Pozwala na budowanie społeczności wokół twórcy i nowe modele finansowania pracy. Produkcje realizowane na YouTube wzruszają, bawią, opowiadają historie, angażują, sprzedają. Podczas warsztatów pokażemy jak je realizować i że do ich tworzenia w ogromnej mierze wystarczają urządzenia mobilne – mówi prowadzący, Konrad Kruczkowski.

Konrad Kruczkowski. Fot. Filip Błażejowski
Photo: Filip Błażejowski

Konrad Kruczkowski – bloger, reporter. Prowadzi blog Halo Ziemia. Laureat nagród: Blog Roku 2013, dwukrotnie Blog Forum Gdańsk Award dla Blogera Odpowiedzialnego Społecznie. Za reportaż „Jesteśmy Głusi” uhonorowany Nagrodą „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej. Za reportaże o rodzicielstwie i wykluczeniu nominowany do Nagrody Dziennikarzy Małopolski i nagrodzony statuetką Kampania Społeczna Roku 2016. Autor książek „Halo Człowiek. Rozmowy o tym, co ważne” i zbioru reportaży „Halo Tato”. Zarządzał Działem Komunikacji w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, a obecnie na tym samym stanowisku pracuje w “Szlachetnej Paczce”.

Do pracy w grupie dla uczestników będą dostępne najnowsze telefony Sony Xperia, które stworzone są jako profesjonalne narzędzia dla filmowców, a w szczególnie dla YouTuberów. Grupa Sony Mobile będzie pracowała na smartfonach Xperia 1. Xperia1 jest wyposażony w zaawansowane technologie znane z profesjonalnych monitorów, kamer i urządzeń audio firmy Sony, dzięki którym zapewnia najlepsze możliwe wrażenia. Ma pierwszy na świecie wyświetlacz OLED 4K HDR CinemaWide™ o proporcjach obrazu 21:9 oraz profesjonalny system trzech aparatów.

Partner grupy:

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online