UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Arri Close up z Magnusem von Hornem i Michałem Dymkiem

Uznany reżyser Magnus von Horn i operator Michał Dymek – odpowiedzialny m.in. za zdjęcia “IO” Jerzego Skolimowskiego poprowadzą zajęcia w ramach Grupy Arri Close up. Dramaturgia Wizualna Filmu Psychologicznego.

Uczestnicy grupy będą mieli okazję poznać tajniki najnowszej kamery ARRI, czyli ALEXY 35. Prowadzący zaproponują eksperymenty z obrazem i zdjęcia w czerni i bieli.

Fot. Filip Błażejowski

Magnus von Horn: urodzony w 1983 roku w Szwecji, w Goteborgu. Od blisko 20 lat żyje i pracuje w Polsce. Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi, gdzie aktualnie wykłada na Wydziale Reżyserii. Już swoimi krótkometrażowymi filmami zaistniał międzynarodowo: “Echo” (2010) było premierowo pokazywane na festiwalu Sundance, a “Bez śniegu”(2011) – w Locarno.

Jego pełnometrażowy debiut “Intruz” miał premierę w sekcji Directors’ Fortnight 2015 Festiwalu Filmowego w Cannes oraz zdobył dwie Szwedzkie Nagrody Filmowe Guldbagge. Jego drugi film “Sweat” został zakwalifikowany do oficjalnej selekcji FF Cannes 2020 i wygrał Srebrne Lwy na FPFF w Gdyni.

Michał Dymek: wielokrotnie nagradzany operator filmowy i absolwent PWSFTviT w Łodzi. Jest członkiem Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych. Jego filmy były pokazywane na wielu festiwalach filmowych na całym świecie, w tym: w Cannes, Rotterdamie, na Sundance, czy Camerimage.

Jego najnowsze dzieło – międzynarodowa koprodukcja “IO”, wyreżyserowana przez legendarnego polskiego reżysera Jerzego Skolimowskiego, znalazła się w oficjalnej selekcji festiwalu filmowego w Cannes 2022 i zdobyła Nagrodę Jury. Zrobił także zdjęcia do irlandzkiego filmu “Wilk” w reżyserii Nathalie Biancheri z udziałem George’a MacKaya, Paddy’ego Considine’a i Lily-Rose Depp.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zapisy na Plenery Film Spring Open TUTAJ.

Partnerem Grupy jest:

Logo Arri i JBD

 

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online