UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Agata Nawrocka. fot. Monika Mamoń

Agata Nawrocka poprowadzi Grupę VFX Nuke

Zapraszamy do rejestracji do Grupy VFX w programie Nuke, którą poprowadzi Agata Nawrocka. Autor najciekawszego projektu zrobionego podczas zajęć w grupie na Film Spring Open 2020 otrzyma roczną licencję oprogramowania Nuke. Prezent przygotował producent oprogramowania, firma Foundry. Zajęcia i konsultacje odbywać się będą w formie wideokonferencji na platformie Google Meet. Praca praktyczna będzie możliwa dzięki zaprzyjaźnionym rentalom, które na swoich warunkach bezpłatnie wypożyczą sprzęt ekipom zaakceptowanym przez Opiekuna grupy w Warszawie i Krakowie. W zajęciach będą mogli wziąć udział jedynie zarejestrowani uczestnicy. Udział w Film Spring Open jest bezpłatny.

We’ll do it in post!  Stwórzmy wspólnie krótki film, w którym pokażemy, jak widzimy najbliższy nam świat. To, czym się otaczamy, może uzyskać drugie, wizualne i efektowe znaczenie, więc… zróbmy to w poście. Zapraszam Was na gimnastykę wyobraźni. Podczas tegorocznej przygody poszukamy w naszym najbliższym otoczeniu nowych wymiarów i nowych światów. Nasze kadry uzyskają drugie, wizualne i efektowe znaczenie. Zrobimy to w poście! Dla kogo? Dla kochających kreatywny świat VFX. Uczymy się poprzez projekt i poszczególne ujęcia, dlatego, jeżeli nie masz dużego doświadczenia w Nuke, to tym lepiej, bo dotarłeś do momentu zmiany! Jeżeli obracasz się w Nuke jak szalony Andrew w After Effects, to jest to właśnie czas na twórcze wyżycie się i stworzenie najbardziej szalonego drzewa nodowego ever! Co Wam podaruję? Wiedzę, doświadczenie, inspiracje, branżowe obserwacje, Q&A i…. dzięki naszej przyjaźni z The Foundry – jedną pełną licencję Nuke na rok dla Autorki lub Autora najlepszego ujęcia VFX. Niechaj roto, tracki, klucze i cleanupy będą z Wami!– mówi prowadząca, Agata Nawrocka.

Agata Nawrocka opiekuna grupy warsztatowej VFX podczas Plenerów Film Spring Open

Agata Nawrocka – od lata związana z branżą reklamową. Od kilku lat wykłada na Film Spring Open. Pracowała jako motion designer w agencjach reklamowych, takich jak np. GPD, przy projektach dla polskich i globalnych klientów. Zakochana w programie Nuke, uskutecznia sprint w pakiecie Adobe (przez ostatnie lata głównie AE+APr) oraz w Mocha. Nie zatrzymuje się w rozwoju, wewnętrznie zwalnia tempo podczas jogi i medytacji. Prywatnie wraca do działań z kamerą jako reżyserka i producenta.

Grupę wspiera producent programu Nuke:

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online