UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE

Swiatopełk Smoczyński trzyma na ręku ptaka drapieżnego podczas prac grupy filmu przyrodniczego na Plenerach Film Spring Open

Canon – Nature Films Group

Świat w którym żyjemy jest taki sam (albo prawie taki sam) od setek milionów lat. Poszerza się tylko nasza wiedza, ale także audiowizualne narzędzia którymi możemy pokazać go w taki sposób który jest niedostępny dla nieuzbrojonego oka.

Grupa Filmu przyrodniczego kręci zdjęcia w lesie podczas Plenerów Film Spring Open
Adam Suzin i ekipa filmowa na planie. Zdjęcie: Maciej Thiem

Technologia taka jak niezwykle czuła kamera Canon ME20F-SH umożliwiająca zdjęcia nocne bez żadnego oświetlenia, a także niezwykle bogata rodzina obiektywów Canon EF współtworzą dzisiejszy język filmu przyrodniczego.

W trakcie zajęć, w oparciu o wymienione wyżej środki, zostanie zrealizowany 5-minutowy dokument przyrodniczy o życiu nocnym lasu. Zajęcia prowadzone przez zeszłorocznych opiekunów Maćka Thiem i Adama Suzina przewidziane są dla małej grupy. Podczas zajęć uczestnicy przejdą cały proces produkcji filmu przyrodniczego, od wykładu wprowadzającego dotyczącego developmentu filmu przyrodniczego, po prace scenariuszowe, scenopisowe, przygotowanie sprzętu, udział w testach, okres zdjęciowy, na postprodukcji kończąc.

Zapraszamy!

Swiatopełk Smoczyński trzyma na ręku ptaka drapieżnego podczas prac grupy filmu przyrodniczego na Plenerach Film Spring Open
Photo: Maciej Thiem

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me