UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Swiatopełk Smoczyński trzyma na ręku ptaka drapieżnego podczas prac grupy filmu przyrodniczego na Plenerach Film Spring Open

Canon – Nature Films Group

Świat w którym żyjemy jest taki sam (albo prawie taki sam) od setek milionów lat. Poszerza się tylko nasza wiedza, ale także audiowizualne narzędzia którymi możemy pokazać go w taki sposób który jest niedostępny dla nieuzbrojonego oka.

Grupa Filmu przyrodniczego kręci zdjęcia w lesie podczas Plenerów Film Spring Open
Adam Suzin i ekipa filmowa na planie. Zdjęcie: Maciej Thiem

Technologia taka jak niezwykle czuła kamera Canon ME20F-SH umożliwiająca zdjęcia nocne bez żadnego oświetlenia, a także niezwykle bogata rodzina obiektywów Canon EF współtworzą dzisiejszy język filmu przyrodniczego.

W trakcie zajęć, w oparciu o wymienione wyżej środki, zostanie zrealizowany 5-minutowy dokument przyrodniczy o życiu nocnym lasu. Zajęcia prowadzone przez zeszłorocznych opiekunów Maćka Thiem i Adama Suzina przewidziane są dla małej grupy. Podczas zajęć uczestnicy przejdą cały proces produkcji filmu przyrodniczego, od wykładu wprowadzającego dotyczącego developmentu filmu przyrodniczego, po prace scenariuszowe, scenopisowe, przygotowanie sprzętu, udział w testach, okres zdjęciowy, na postprodukcji kończąc.

Zapraszamy!

Swiatopełk Smoczyński trzyma na ręku ptaka drapieżnego podczas prac grupy filmu przyrodniczego na Plenerach Film Spring Open
Photo: Maciej Thiem

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online