UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

FSO to jest to, kocham go!

Kochani! Otrzymujemy od Was piękne zgłoszenia, czytamy wspaniałe projekty, oglądamy świetne trailery! Dziękujemy za ciepłe słowa od stałych uczestników FSO. Oto wypowiedzi kilku z nich…

Agata Nawrocka „Wspaniale jest mieć miejsce na świecie, które inspiruje i mobilizuje do działania. Spotkać ludzi, którzy nadają na tych samych falach. Wspaniale jest ponownie uwierzyć w twórczość i talent. Wspaniale jest kochać obraz. Dzięki Film Spring Open. Mój mały Raju na Ziemi. (…) Niesamowicie mi pomogliście. Dwa lata już tak Was kocham, przy tym rozwinęłam się łohoho, świadomość wizualna wzrosła, wiedza również. I chcę więcej, więcej. Świat filmowy rozwija się w niesamowitym tempie. Cały czas trzeba być czujnym. Form i możliwości prezentowania obrazu jest niesamowicie dużo, nie mówiąc już o sprzęcie, który jest na wyciągnięcie ręki. Żyjemy w bardzo dobrych czasach dla filmowców, ogranicza nas tylko wyobraźnia. I to jest przerażająco piękne. Nie mogę się doczekać! ha!”

Mateusz Mularski „Film Spring Open to taka moja prywatna piaskownica. Na co dzień jestem traktowany przez rodzinę i bliskich znajomych jako taki trochę dziwak filmowy. Raz do roku trafiam w miejsce pełne takich samych dziwaków jak ja. Dla mnie magia FSO nie polega tylko na dostępie do (…) sprzętu, czy genialnych wykładach, (co jest oczywiście super), ale na tym, że dzięki twórczemu klimatowi jaki tam panuje i ludziom którzy tam są, otwierają się w mojej głowie przestrzenie o których istnieniu nawet nie wiedziałem. Ja przede wszystkim rozwijam tam swoją wyobraźnię, próbuje rzeczy których w innych warunkach pewnie bym nie spróbował i tworzę nową jakość wewnątrz siebie, która potem naprawdę przekłada się w mojej zawodowej pracy reportera/operatora filmowego. No gdzie znajdziecie takie miejsce na świecie, w którym podczas imprezy pożegnalnej grupa (…) tarza się w błocie w basenie do rana bo chcą skończyć projekt. Albo jakaś „niezidentyfikowana” ekipa odpali dymiarkę (…), bo chcą uzyskać efekt wysokiego klucza. No gdzie ?! Toż to pasja do filmu jest w najczystszej i nieskażonej postaci ! Moim drodzy Film Spring Offowcy – Tym co to na co dzień ten Filmowy Woodstock tworzą i Tym co na niego przyjeżdżają Mateusz składa Wielkie, Wielkie Dzięki za to, że jesteście!”

Andrzej Stasiu Szypulski „FSO to jest to, kocham go! Naturalnie, oczywiście, wiadomo, że tak, nie ma innej opcji zgłaszam się na Film Spring Open 2014. (…) Zanim pierwszy raz przyjechałem na FSO miałem z tym problem, że czułem się zagubiony i niepewny czy warto i czy to coś dla mnie itp. Na szczęście wykonałem ten krok w nieznane, zaryzykowałem i bardzo się z tego cieszę.”

Katarzyna Średnicka „wspaniale, że dajecie tak ogromny wybór i że tworzycie Film Spring Open i zapraszacie takich gości! Tak jak rok temu musiałam sobie darować Camerimage ale FSO – NIGDY! Pozdrawiam serdecznie i straszliwie nie mogę się doczekać FSO!!!”

Tomasz Soliński „FSO to część mojego życia od prawie dziesięciu lat, dzięki temu, że się na nim pojawiłem, skierowałem moje życie na filmowe tory. ;)”

Czekamy na dalsze zgłoszenia!

Zgłoś się ze swoją ekipą, albo zapisz się indywidualnie:

Zgłoszenia ekip do grup twórczych trwają do 6 czerwca 2014

Zgłoszenia indywidualne trwają do 5 września 2014

Dołącz do nas! 

Photo: Jarosław Jaworski
Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online