UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Dołącz do grupy Game Jam!

GAME JAM Trailer!

Podążamy za tym co dzieje się w branży filmowej na świecie! Jedną z grup na Plenerach Film Spring Open, jest GAME JAM. Jej opiekunem jest Maciej Miąsik – programista, producent, projektant,  jeden z ojców przemysłu gier komputerowych w Polsce!

Game Jam to interdyscyplinarna grupa interaktywnego opowiadania, która łączy świat filmowców ze światem gier komputerowych. Jeśli jesteś przedstawicielem branży filmowej – nauczysz się na czym polegają techniki cyfrowych treści interaktywnych i  jakie narzędzia do tego wykorzystać. Jeśli natomiast jesteś game developerem – nauczysz się w tej grupie na czym polega sztuka opowiadania historii tak, by wywołać emocje u widza.

Nasza pionierska ekipa Game Jam przygotowała trailer swojego projektu! Trailer współpraca Kas Zawadowicz (reżyser) oraz Jakub Sobek, Radikal Studio (montaż, VFX, motion design). Zobacz koniecznie!

Jeśli chcesz tworzyć film, który będzie jednocześnie grą, albo tworzyć grę, która będzie filmem, dołącz do tej grupy twórczej! Zacznij kręcić to, co naprawdę chcesz. Możesz pracować z profesjonalistami z całego świata, podczas najnowocześniejszych warsztatów filmowych w tej części Europy! Od udziału dzieli Cię tylko zgłoszenie!

Zgłoś się ze swoją ekipą, albo zapisz indywidualnie:

Zgłoszenia ekip do grup twórczych trwają do 6 czerwca 2014

Zgłoszenia indywidualne trwają do 5 września 2014

Dołącz do nas! Prześlij krótki opis swojego pomysłu do producentki Plenerów – Gosi, na adres: gosia.tusk@filmspringopen.eu  

Czekamy na Ciebie!

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online