UCZYMY ONLINE I STACJONARNIE
po polsku Polish in English angielski en français français auf Deutsch deutsch

Plakat konkursu scenariuszowego Trzy korony

105 000 PLN za scenariusze związane z Małopolską – Rusza VII edycja Konkursu „Trzy Korony – Małopolska Nagroda Filmowa”!

Jak wiecie Plenery Film Spring Open już od 2011 roku odbywają się w Małopolsce, wyjątkowym miejscu, które proponuje naszym uczestnikom niespotykane w Polsce bogactwo krajobrazów i lokalną infrastrukturę przygotowaną do realizacji projektów filmowych w najnowocześniejszych technologiach.

Możliwości jakie daje filmowcom Małopolska, przedstawia nasz ostatni spot „Filmmakers Choose Małopolska” (Producent: Fundacja Film Spring Open, Montaż, VFX, Motion Design: Kuba Sobek, Radikal Studio). Zobacz koniecznie!

Wiemy, jak bardzo inspiruje i motywuje Was do działania pobyt na Plenerach w Krakowie, dlatego chcielibyśmy Was zachęcić do wzięcia udziału w VII edycji konkursu „Trzy Korony – Małopolska Nagroda Filmowa” na najlepsze scenariusze filmowe związane z Małopolską. Jak co roku na autorów scenariuszy, którzy stworzą filmową opowieść z Małopolską w tle czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Jest o co walczyć – nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach: za scenariusz dokumentalny laureat Konkursu otrzyma 20 000 zł. z budżetu Województwa Małopolskiego, w kategorii filmów fabularnych przewidziano trzy nagrody pieniężne – za pierwsze miejsce – 40 000 zł z budżetu Województwa Małopolskiego, drugie – 30 000 zł z budżetu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i trzecie – 15 000 zł z budżetu Krakowskiego Biura Festiwalowego. Warunkiem zgłoszenia tekstu do Konkursu jest związek z Małopolską poprzez tematykę scenariusza, twórcę, a przede wszystkim miejsce realizacji filmu.

Scenariusze należy przesłać do Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Krakowie, w terminach: do 31 sierpnia w kategorii „scenariusz filmu dokumentalnego”, oraz do 30 września w kategorii „scenariusz filmu fabularnego”.

Konkurs organizowany jest przez stałych partnerów Film Spring Open, Województwo Małopolskie, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Telewizję Polską S.A. Oddział w Krakowie. Patronat: Radio Kraków, Dziennik Polski, KIPA, serwis Audiowizualni.pl, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, KINO oraz Bahama Films.

Szczegółowe zasady konkursu oraz wzory wymaganych dokumentów znajdują się na stronie: www.malopolskie.pl/trzykorony

P.S. Konkurs skierowany jest do twórców piszących w języku polskim.

Plakat konkursu scenariuszowego Trzy korony

Udostępnij na:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Remember Me

Zostań wykładowcą
online

Zaproponuj temat
kursu online